fbpx

online

Tulemas töötoad ja seminarid

Hingeteadvuse praktikate

Tutvustus

💎Omandades oskuse ennast ise tervendada ja olla teadlik iseenda tugevustest ja nõrkustest, hoiad kokku palju väärtuslikku aega, mis muidu kulub arusaamatuste ja mittemõistmiste lahendamiseks.
👉Neid oskuseid aitab omandada Hingeteadvuse praktikad ja Teadliku Tervenemise Programm.
🌟Mul on ülihea meel välja kuulutada Hingeteadvuse loomise praktikad.
Need praktikad on täiesti teistsuguse lähenemisega, kui lihtsalt uhuuu eneseareng. Hingeteadvuse praktikad on üles ehitatud energia, neuroteaduse ja iidsete jooga tehnikate põhjal, kombineerides need omavahel kokku ning andes sulle maksimum tulemused lühema ajaga.
🍀Praktikate põhirõhk on anda inimesele fundamentaalne ülevaade endast ja oma unikaalse olemuse asetusest siia maailma.
🎯Kutsun sind osalema tutvustusele, mille käigus saad teada, mida täpsemalt need praktikad endast kujutavad, mida omandatakse ning mis põhimõtetel neid kasutatakse.
☀️Kõige olulisem – saad ära küsida kõik oma küsimused tervenemise ja tervendamise kohta!
❤KELLELE?
Hingeteadvuse praktikad on suunatud neile, kes soovivad enda Hingetasandil tervendada.
🥇MIDA OODATA?
Live ülekande ajal teeme tutvust meie uute praktikate ja teenusega. Need on kindlasti miskit, mida peaksid kõik enda nahal tundma, et saada parim kogemus. Praktikad on täis energia harmooniat, rahu ja teadlikkust.
💥MIKS?
Miks peaksid sina need tehnikad oma ellu õppima ja neid oma tervenemise teekonnal kasutama, kuula juba veebiseminari live ülekandes!
Hingeteadvuse välja töötatud praktikates on sulle kõik vajalikud tehnikad, selleks, et end tervendada, hellitada ja muuta siiani võimatuna näivaid eluosasid. Veebiseminaril tutvustame Praktikaid ja selle võimalusi oma keha, meele ja hinge tervendamisel.
💞TEEME KOOS.
Samuti teeme läbi põhilised toetavad teadvuse praktikad, mida saad igapäevaselt oma elus kasutada.
Praktikaid saad kasutada iseseisvalt või tulla praktika päevadele ja omada endale see oskus. Praktikaid saad kasutada, et aidata ennast või teisi.

Hirmust vabaks

Praktiline seminar

Sa oled kindlasti kokku puutunud HIRMUGA.
Mitte keegi meist pole sellest puutumatu.
Mõnedele on see küll heaks motivaatoriks, kuid kahjuks enamustele on hirm suurimaks takistuseks oma unistuse elu elamiseks ja saavutamiseks. Ja enamustel ei lase hirm isegi tavalist, normaalset elul elada.
Meil, inimestel on kalduvus luua probleeme ja hirme täiesti tühja kohapealt, mis tegelikult ei oma reaalsusega mitte mingit pistmist. Teadliku tervenemise üks suurimaid alustalasid on saada ühendust sellega mis on kuid enneb tuleb meil mõista seda salakavalt himrmu.
Selles webinaris vaatame hirmule otsa ning räägime sellest lähemalt.
⭐️Kust hirmud alguse saavad?
⭐️Kuidas hirmu energia toimib?
⭐️Mis on Hirmu ülsanne?
⭐️Kuidas toime tulla hirmudega?
⭐️Kuidas ületada hirme?
⭐️Kuidas ennast maksimaalselt aidata?
𝗩𝐞𝐞𝐛𝐢𝐬𝐞𝐦𝐢𝐧𝐚𝐫𝐢𝐥 𝐥𝐢𝐯𝐞’𝐬 𝐨𝐬𝐚𝐥𝐞𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥 𝗹ä𝗵𝗲𝗯 𝗹𝗼𝗼𝘀𝗶 𝗸𝘂𝘂𝗮𝗷𝗮𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗮𝗱𝗹𝗶𝗸𝘂 𝘁𝗲𝗿𝘃𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝘀𝗲 𝗸𝗼𝗼𝗹𝗶 𝗹𝗶𝗶𝗸𝗺𝗲𝗹𝗶𝘀𝘂𝘀.
𝐒𝐞𝐞 𝐰𝐞𝐛𝐢𝐧𝐚𝐫 𝐨𝐧 𝐒𝐮𝐥𝐥𝐞, 𝐤𝐮𝐢 𝐒𝐚:
👉 soovid praktilisi samme, mida saad kohe ellu rakendada, et tulemusi saavutada;
👉 Soovid muuta oma elu ja viia oma eesmärgid ellu.

 

reaalajas muutused

Tulemas kursused

WEBINARID

toimunud Tasuta veebiseminarid

Kuidas ennast teadlikult tervendada?

Sellel seminaril räägime teadliku tervenemise süsteemidest ja põhimõtetest. Kuidas ennast teadlikult tervendada ja millest alustada. 

Tagasiside

Klientide tagasiside

Kursus oli väga sisutihe ja mitte ainult raha teemal. See juskui oli õpetus elamise võimalikkustest. See oli palju enamat kui see mida ma enda peas olin ette kujutanud ja eeldanud, et kursusel kogen. Kuigi olen juba mõnda aega tuttav energeetilise maailmaga, siis läbi selle kursuse hakkasin ennast ja raha teistmoodi tajuma. Seda, mida see kursus mulle andis pole sõnadesse võimalik panna. Kõige lihtsam on ise kogeda! Mina plaanin lähiajal kursuse uuesti üle vaadata/kuulata, et valida millega ma kõigepealt tegelema hakkan.

Helen

Raha ja külluse kursus

Põhjuseid mida Hingeteadvuse klubi mulle annab on palju. Tooksin välja kaks mis kohe pähe tulid. Esiteks sa jagad meile vaid parimaid tööriistu, teadmisi, nippe ja trikke elu loomiseks ja teiseks on minu jaoks väga oluline see turvaline keskkond! Meil tõesti kehtib 4 seina reegel ja info ei leki, hinnanguid ei anta ja maha ei tehta. Tunnen ennast väga toetatud kõikide liikmete poolt. 

Anne

Hingeteadvuse klubi liige

Raha ja külluse loomine

Kas sa päriselt oled valmis oma elu ise looma ja võtma vastutuse oma raha loomise eest? Kas sa oled valmis oma ellu rohkem raha vastu võtma? Kas sa oled valmis loobuma uskumustest mis sulle ei panusta? Kas sa oled valmis olema raha ja see küllus kes sa tõeliselt oled?