fbpx

teadliku tervenemise kool

Kuidas ma saan seda teekonda muuta?

Hingeterapeut Grete-Edithiga

Kuutasupõhine 29€ keskkond teadlikule hingele ja enesearengut armastavale inimesele, kelle soov on puhastada oma alateadvus vanadest programmidest ja äratada endas tõeline vägi!

Mis sulle avaneb?

Iga kuu loome süsteemselt uue potentsiaalse energia maagiat

Esimene nädal:

Momentumi loomine, eesmärgid ja toimiva plaani loomine, loomist piiravate energiate lahustamine

Teine nädal:

Teemapõhine vabastav juhatatud protsess läbi 5 energia süsteemi (Edith Method)

Kolmas nädal:

Sinu isiklike hinge sõnumite ja blokeerigute lugemine

Neljas nädal:

Viie energia koodi ümberkirjutamise protsess (Edith Method) Võimas puhastus/ümberehitus läbi viie tasandi

Viies nädal:

Uute energiate alla laadimine ja teadlikkuse avardumine ja olemasoleva energia tundma õppimine

Samuti on sul kohene ligipääs teadliku tervenemise programmile mille hind on 499€)

Liikmeks olemisel ei ole mingit ajalist kohustust ja sa võid igal hetkel oma tellimusest loobuda, kui sa tunned, et need pole elu muutmiseks Sulle sobivad protsessid ja praktikad.

Kuidas Teadliku tervenemise kool sind aitab?

k

Valmis materjalid

Sul on kohe ligipääs 20 koolitusele erinevatel teemadel. 120h jagu videomaterjale. Üle 30 eneseavastus ja tervendava harjutuse.

Alati midagi uut

Iga nädal tuleb juurde materjale, mille järgi oma ellu muutusi tuua.

Ligipääs kõikjalt

Õppematerjalidele on sul ligipääs kõikjal maailma otsas läbi sinu nutiseadme nii kuulatavad kui ka vaadatavad versioonis.

:

Avardumine 111%

Selles koolis sa võid avastada oma sisemise väe. Sign omandad teadmised kuidas ennast ümber programmeerida. (Jah lugesid õigesti, me programmeerime.

Kiire ja kerge

See kool on loodud selleks, et sa lõpetaksid asjade sundimise ja läbisurumise ning hakkaksid kõike looma oma elus kergelt ja ladusalt läbi teadvuse.

Muutused

Selles koolis võid vabaneda paljust, mis sulle rahuldust ei paku. Selles klubis võid leida uue eesmärgi oma elus edasi liikumiseks.

Toetus

Selles koolis ollakse sulle toeks ja kui Sa vahepeal kukud siis aidatakse Sind taas püsti!

 

Loodud sinule mõeldes

Tervenemise kool on loodud Sulle, kui sa soovid õppida ennast sügavuti tundma ja muuta siiani muutumatuid aspekte oma elus!

Uuenduslik

Õpi neuroteaduslikke meetoteid juba täna, mis alles aastate pärast jõuavad enesearengu peavoolu!

500% tootlikusega on ainult

Investeering
Iseendasse

Jah, ma olen valmis looma oma supper teadvusega muutusi, et aidata sellega ennast ja teisi siin maailmas!

Meie eesmärk

Meie eesmärk on tuua Sinuni parimad töövahendid ja tehnikad mõistliku hinnaga. Tervenemise kooli eesmärk on viia sind lähemale iseendani! Oleme eesmärgiks võtnud jõuda kõikide hingedeni, kes soovivad avada oma südame ja puudutada maailma kõige hapramaid osasid.

Kui iga hing siin maailmas järgib oma teekonda, siis me kõik jõuame kiiremini tagasi iseendani ja saame oma täiel potensiaalil lasta särada ja muuta maailma.

Me oleme pidevas loomises ja kasvamises olev keskkond, kus iga Liige on oma olemuselt juba puhas teadvus mis aitab kõiki neid muutusi ellu viia kõikidel teadvuse tasanditel.

Mida me teeme?

Me aitame muuta inimeste toimimise ahelaid, kuna NEID SAAB MUUTA!

Enamus inimesi toimivad alateadvuse põhjal ja hingelisest rahulolust oleme liikunud sama kaugele, kui sea teadmised pühapäevasest päevast. Läbi lihtsate teadvuse praktikate, jagamiste, protsesside, harjutuste ja vabanemiste on võimalik seda toimimise ahelat muuta.

Seeläbi tervenevad taustal ka vanad hingehaavad ilma, et traumeerivaid kogemusi uuesti puudutama peaks. Kõik mis sul vaja on juba sinuga igal hetkel kaasas ja me õpetame sulle kuidas seda kasutada. 

Me suurendame Teadvuse osalust nii, et hingel oleks võimalik oma tagasihoidlik info Sinuni tuua 😀

  • Hing- 1%
  • teadvus – 5%
  • alateadvus – 94%

Mis meil seal toimub?

Küsisin liikmetelt põhjust, miks tasus liituda

Olen sinu jaoks olemas.

Tere Tulemast!

Sa võid astuda meie turvaruumi ja koos meiega luua teistsugust tulevikku!

Hingeteadvuse looja

Kes on Grete-Edith?

Grete-Edith on tervendaja, ettevõtja, koolitaja, hingeterapeut, investeerija ja igapäevaelu filosoof. Grete on Edith Method looja ning teadlikute hinge protsesside läbiviia. Naine omaenda teekonnal ja läbi oma kogemuse kasvav hing.

Ta on Hingeteadvuse ja Siiralt Sinule asutaja ning on olnud mitmete edukate ettevõtete käivitavaks jõuks.

Aastaid on teda paelunud filosoofia, psühholoogia, iidne rahvameditsiin ja teadus. Juba lapsena huvitas teda miks inimesed nii käituvad ja valivad!  Täna on ta keskendunud enesearengu müütide purustajamisele ja toob inimesteni mitmes erinevas võtmes võimalusi kuidas inimesed jõuaksid päriselt oma soovitud tulemusteni.

Grete-Edith omab üle 10 aastat kogemust antud vallas, mis tänaseks hõlmab endas bioenergeetikast kuni neurolingvistikani välja. Ta aitab inimestel jõuda iidsete tõdedeni, mis on meie endi sees olemas. Oma praktikates kombineerib ta kokku kõiki teadmisi  luues omanäolised ja toimivad abivahendid, mis aitavad inimest tuua tagasi teadlikkusse ja oma tõelise olemuse algallikasse.

Grete-Edith on väga ägeda poja ema ning üle kümnendi olnud partneriks oma hingesugulasele, kes on olnud tema kõrval kogu selle hullumeelse ja veidi “veidra” enesearengu teekonna. Grete-Edith on töötanud terve elu erasektoris pangandusest kuni klinditeeninduseni välja. Panganduses töötamine inspireeris teda ka aastaid tagasi investeerimisega alustama ning tänaseks on saanud sellest suur elu osa.

“Olen lapsest saati teadnud, et siin maailmas on midagi enamat, kui see, mida me esmapilgul näeme. Kui inimene on ühenduses kõigega ja laseb lahti oma Mina pildist, saab kõik tema maailmas hetkega muutuda.” Grete-Edith

See kõik on saanud ilmuda siia reaalsusesse, sest me soovime luua teistsugust maailma.

Kuidas Teadliku tervenemise kooliga liituda?

Meiega on võimalik liituda igal ajal. Ole ise aktiivne ja asu läbi töötama materjale. Esita julgelt küsimusi sest nii saame paremini uute liitujate probleemide ja küsimustega tegeleda.

Liikmelisus ei ole ajalise kohustusega ja sa võid igal ajal lahkuda kuid soovitatav aeg on kolm kuud, et praktikatest tulevad muutused nähtavale tuleksid.

 

VIIMANE pakkumine Sulle

kuus

alates novembrist

44€ kuus

Tegelik väärtus

Aasta personaalne mentor ja enesearengu kursused millest sul kasu on ja Sinu igakuine investeering on väiksem, kui ühe 3 tunnise ürituse hind.

Liitu Teadlikkuse kooliga

sUPPER pakkumine! Ligipääs kogu materjalile

29€ kuus või 269€ aastas

Boonusena:

6-osaline Raha ja Külluse kursus (tavahind 175€)

Enesearmastuse kursus (tavahind 59€)

99päeva ja 100% raha tagasi garantii!

Kui oled olnud kolm kuud liige ning ei ole mingeid muutusi oma elus täheldanud, siis maksame sulle kogu investeeritud raha tagasi! 

Liikmeks olemisel mingit ajalist kohustust ei ole ja võid igal ajal lahkuda
Peale maksmist saad soovi korral ka ettevõttele arve alla laadida!

Iga teekond algab esimesest sammust

Hingeteadvus – teekond iseendani