fbpx

Teenused

Kuidas ma saan sulle kasulik olla?

Hingeterapeut

Grete-Edith

Olen üle 10 aasta olnud enesearengu teekonnal inimestele ja endale toeks. Kuidas me saame koostööd teha? Olen viie energia süsteemi alkeemia looja, tervendaja, ettevõtja, koolitaja, hingeterapeut, investeerija ja igapäevaelu filosoof. Grete on Edith Method looja ning teadlikute hinge protsesside läbiviia. Naine omaenda teekonnal ja läbi oma kogemuse kasvav hing.

Avasta endas tervenemise vägi!

teadlik tervenemine läbi viie energia süsteemi alkeemia.

See kool on loodud selleks, et sa lõpetaksid asjade sundimise ja läbisurumise ning hakkaksid kõike looma oma elus kergelt ja ladusalt läbi viie energia alkeemia ja teadvuse. Selles koolis võid vabaneda paljust, mis sulle rahuldust ei paku. Võid leida uue eesmärgi oma elus edasi liikumiseks. Teadliku Tervenemise Kool on loodud Sulle, kui sa soovid õppida ennast sügavuti tundma ja muuta siiani muutumatuid aspekte oma elus!

meie teenused

meie teenused

Viie energia süsteemi alkeemia programm

12 nädalane mentorprogramm

Suured muutused algavad esimesest sammust. See on programm, kus turvalises keskkonnas liigutakse väikese grupiga oma eesmärkide poole. Programm on kolme kuuline. Selle programmi käigus pannakse käima suured tervendavad muutused läbi viie energia süsteemi.

Teadliku Tervenemise Kool

iganädalane tugi koos mentori ja kogukonnaga

See kool on loodud selleks, et sa lõpetaksid asjade sundimise ja läbisurumise ning hakkaksid kõike looma oma elus kergelt ja ladusalt läbi teadvuse. Tervenemise Kool on loodud Sulle, kui sa soovid õppida ennast sügavuti tundma ja muuta siiani muutumatuid aspekte oma elus!

Online koolitused kohe saadaval

Õpi kodunt lahkumata

Online keskkonnas, saad ligipääsu koolitusetele mis aitavad sul elu teadlikumalt looma hakata, vabastada piiranguid ja tõsta oma teadlikkust iseendast ja sind ümbritsevast maailmast erinevatel viie energia alkeemia teemadel. Aitan inimestel jõuda iidsete tõdedeni, mis on meie endi sees olemas. Siin maailmas on alati midagi enamat meie jaoks saadaval, kui see, mida me esmapilgul näeme. Sinule sobival ajal, sobivas kohas saad kohe vaadata juba loodud online kursusi, webinare ja meditatsioone.

Eraseansid ja kanaldused

Isiklik tervenemine

Teraapiasse tulemiseks on tihti olemas mingi sisemine impulss, mis ütleb, et oleks vaja pöörduda enda avastamiseks või oma olemusele uute suundade leidmiseks spetsialisti poole. Võib olla ka mingi konkreetne probleem, mis on pikemat aega häirinud ja millele ei leidu vastust.

Tule praktiseerima

Tervenemise protsessid

Hingeteadvuse praktikad toimuvad online vahendusel iga mõne aja tahant. Suletud keskkonnas võimalik tegeleda enesearengu ja avardavate praktikatega. Sul on võimalus tutuvuda Hingeteadvuse mootodite ja vabastavate praktikatega ning tuua oma ellu muutusi.

See on koht, kus suured muutused saavad alguse! Kiired ja praktilised vahendid mis muudavad sinu elu kõiki valdkondi paremuse poole! Siin ollakse sulle sinu protsessides toeks ja avardumised toimuvad läbi hingeteadvuse!

kohtumiseni

Päriselu kohtumised

Tule praktiseerima

Avatud tervenemise ruum

Praktika päevad on neljatunnised tervenemise protsessid mille käigus me vaatama iga kord inimese mõnda hingeosasse mis küsib tähelepanu. Meie elu muutmiseks ja hingeteadvuse tõstmiseks on oluline kombineerida inimene dünaamikasse mis algab kehast ja lõppeb hinge tasandil. Praktikate päev on avatud võimalus sinul õppida praktikaid ja samaaegselt terveneda. Hetkel kohtume väikesema grupina kord kuus.  Kohtade arv piiratud!

Suured muutused

Lühikese ajaga võimsad transformatsioonid

Mõni kord aastas loome kolmepäevaseid või nädalavahetuse tervendus retriite. Retriidi on inimesele kes soovib oma elus lühikese ajaga läbi minna ja tõusta järgmise taseme peale . Kui oled jäänud toppama siis nädalavahetus eemal oma argielust koos tervendavate praktikatega on just sulle.

Tagasiside

Klientide tagasiside

Kursus oli väga sisutihe ja mitte ainult raha teemal. See juskui oli õpetus elamise võimalikkustest. See oli palju enamat kui see mida ma enda peas olin ette kujutanud ja eeldanud, et kursusel kogen. Kuigi olen juba mõnda aega tuttav energeetilise maailmaga, siis läbi selle kursuse hakkasin ennast ja raha teistmoodi tajuma. Seda, mida see kursus mulle andis pole sõnadesse võimalik panna. Kõige lihtsam on ise kogeda! Mina plaanin lähiajal kursuse uuesti üle vaadata/kuulata, et valida millega ma kõigepealt tegelema hakkan.

Helen

Raha ja külluse kursus

Põhjuseid mida Hingeteadvuse klubi mulle annab on palju. Tooksin välja kaks mis kohe pähe tulid. Esiteks sa jagad meile vaid parimaid tööriistu, teadmisi, nippe ja trikke elu loomiseks ja teiseks on minu jaoks väga oluline see turvaline keskkond! Meil tõesti kehtib 4 seina reegel ja info ei leki, hinnanguid ei anta ja maha ei tehta. Tunnen ennast väga toetatud kõikide liikmete poolt. 

Anne

Hingeteadvuse klubi liige

Raha ja külluse loomine

Kas sa päriselt oled valmis oma elu ise looma ja võtma vastutuse oma raha loomise eest? Kas sa oled valmis oma ellu rohkem raha vastu võtma? Kas sa oled valmis loobuma uskumustest mis sulle ei panusta? Kas sa oled valmis olema raha ja see küllus kes sa tõeliselt oled?