Teenused

Kuidas ma saan sulle kasulik olla

Koolitused

Webinarid

Tulemas

Kursusele kulutatud raha saab sinuni mitmekordselt tagasi tulla. 6 osaline intensiiv koolitus. 

KUIDAS OMA RAHAASJAD KORDA SAADA?

LIITUMINE

Soovid oma ellu muutusi? Siin on sinu võimalus liituda klubiga, kus me toetame sind sinu teekonnal!Aasta jagu kasulikku enesearenu infot, meditatsioone, praktikaid ja teadlikkust avardavaid videosid.

Tule praktiseerima

Avatud tervenemise ruum

Praktika päev on neljatunnine tervenemise protsess mille käigus me vaatama iga kord inimese mõnda hingeosasse mis küsib tähelepanu. Meie elu muutmiseks ja hingeteadvuse tõstmiseks on oluline kombineerida inimene dünaamikasse mis algab kehast ja lõppeb hnge tasandil. Praktikate päev on avatud võimalus sinul õppida praktikaid ja samaaegselt terveneda.

Hetkel kohtume väikesema grupina kord kuus. 

VABADE KOHTADE ARV PIIRATUD (MAX 6), SEEGA REGISTREERI ENNAST VARAKULT.

Õpi kodunt lahkumata

Online koolitused kohe saadaval

 

Aitan inimestel jõuda iidsete tõdedeni, mis on meie endi sees olemas. Siin maailmas on alati midagi enamat meie jaoks saadaval, kui see, mida me esmapilgul näeme. Sinule sobival ajal, sobivas kohas saad kohe vaadata juba loodud online kursusi, webinare ja meditatsioone.

Tere tulemast avastama oma väge!

Aasta jagu enesearengu materjale

See klubi on loodud selleks, et sa lõpetaksid asjade sundimise ja läbisurumise ning hakkaksid kõike looma oma elus kergelt ja ladusalt läbi teadvuse. Selles klubis võid vabaneda paljust, mis sulle rahuldust ei paku. Selles klubis võid leida uue eesmärgi oma elus edasi liikumiseks. Hingeteadvuse klubi on loodud Sulle, kui sa soovid õppida ennast sügavuti tundma ja muuta siiani muutumatuid aspekte oma elus!

Podcast

Kuula viimaseid podcaste

Mulle meeldib rääkida alati asjadest ilma filtrita. PodCast tuleb ilmselt väga mahlane ja eluline ning puudutame erinevaid teemasid nagu suhted, seks, eneseareng ja meie enda heaolu!

Liikmelisus

Liikmelisuse võimalused

Z

LIIGE

Suletud keskkond, kus sa saad ligipääsu eksklusiivsele sisule ja esmastele vahenditele, et oma elu teadlikumalt looma hakata. Meditasioonid ja tervenemise protsessid.

Tavaliige

Z

HINGETEADVUSE KLUBI

Pühendunud oma elu muutmisele. Enesearendaja kes soovib ennast erinevatel teemadel rohkem kurssi viia. Püsivad ja jätkusuutlikud tulemused.

Hingeteadvuse klubi liige

Z

MEISTER

Oma elu muutmisele täielikult pühendunud! Sügav sisevaatlus ja eneseavastus programmi läbimine koos juhendajaga.

Kolme kuuline MeisterMeel mentorprogramm

WEBINARID

WEBINARID

Tulemas märtsis

Raha külluse webinaris seekord käsitleme oma finantside kontrolli alla võtmist ja uute ressursside loomist!

Hingeteadvuse praktikad

Kuidas muuta kõikide valdkondade tulemusi. Kuidas tunda ennast püsivalt hästi? Kuidas saada rohkem energiat ja elurõõmu? See on vaid jäämäe tipp mida puudutame! 

Sinu imeline aasta

Kuidas luua nii, et saab loodud? Kuidas ehitada üles eesmärke nii, et need ka jõuaksid soovitud tulemuseni?

Eraseansid

Eraseansid

Grete-Edith

Hingeteadvuse terapeut

Teraapiasse tulemiseks on tihti olemas mingi sisemine impulss, mis ütleb, et oleks vaja pöörduda enda avastamiseks või oma olemusele uute suundade leidmiseks spetsialisti poole. Võib olla ka mingi konkreetne probleem, mis on pikemat aega häirinud ja millele ei leidu vastust. Vahel tundub, et ärevus, masendus, üksindus või mõni muu häiriv seisund segab normaalset elurütmi.

muutused algavad siit

Muutuste 1 2 3 

Liikmelisuse programmid

iseõppimise võimalus

Suletud keskkond, kus sa saad ligipääsu esmastele vahenditele, et oma elu teadlikumalt looma hakata, vabastada piiranguid ja tõsta oma teadlikkust.

Hingeteadvuse klubi

online õppeprogramm

See on koht, kus suured muutused saavad alguse! Kiired ja praktilised vahendid mis muudavad sinu elu kõiki valdkondi paremuse poole! Siin ollakse teineteisele toeks rohkem, kui ei kuskil mujal! 

MeisterMeel

12 nädalane mentorprogramm

Suured muutused algavad esimesest sammust. See on programm, kus turvalises keskkonnas liigutakse väikese grupiga oma eesmärkide poole. MeisterMeel programmid on kolme kuulised. Selle programmi käigus pannakse käima suured muutused.

Tagasiside

Klientide tagasiside

Kursus oli väga sisutihe ja mitte ainult raha teemal. See juskui oli õpetus elamise võimalikkustest. See oli palju enamat kui see mida ma enda peas olin ette kujutanud ja eeldanud, et kursusel kogen. Kuigi olen juba mõnda aega tuttav energeetilise maailmaga, siis läbi selle kursuse hakkasin ennast ja raha teistmoodi tajuma. Seda, mida see kursus mulle andis pole sõnadesse võimalik panna. Kõige lihtsam on ise kogeda! Mina plaanin lähiajal kursuse uuesti üle vaadata/kuulata, et valida millega ma kõigepealt tegelema hakkan.

Helen

Raha ja külluse kursus

Põhjuseid mida Hingeteadvuse klubi mulle annab on palju. Tooksin välja kaks mis kohe pähe tulid. Esiteks sa jagad meile vaid parimaid tööriistu, teadmisi, nippe ja trikke elu loomiseks ja teiseks on minu jaoks väga oluline see turvaline keskkond! Meil tõesti kehtib 4 seina reegel ja info ei leki, hinnanguid ei anta ja maha ei tehta. Tunnen ennast väga toetatud kõikide liikmete poolt. 

Anne

Hingeteadvuse klubi liige

Raha ja külluse loomine

Kas sa päriselt oled valmis oma elu ise looma ja võtma vastutuse oma raha loomise eest? Kas sa oled valmis oma ellu rohkem raha vastu võtma? Kas sa oled valmis loobuma uskumustest mis sulle ei panusta? Kas sa oled valmis olema raha ja see küllus kes sa tõeliselt oled?