fbpx

Sinu jaoks olemas!

Enesearengu
koolitused

Kohe vaatamiseks

Siit leiad endale teemakohaseid koolitusi erinevatest enesearengu valdkondadest.

79€ 12-nädalat

12 nädalane õppeprogramm mis koosneb moodulitest mis loovad alustalad teadlikule tervenemisele.

199€

Keha psühhoteraapia, sisemise lapse ja enesetervenduse alused.

49€

6-osaline koolitus mille läbimisel kasvab sinu rahatarkus mitme kordselt.

19€

Kirjalikud protsessid ja harjutused mis aitavad sul sügavuti ennast tundma õppida ja avarduda uutesse perspektiividesse.

49€

6-osaline koolitus mille käigus me õppisime loomise protsessi looma. Käsitlesime loomise ahelaid erinevates eluvaldkondades.

49€

Koolitusel õpid tundma 5 erinevat inimtüüpi. Erinevate inimtüüpide mõistmine aitab sul luua paremaid suhteid iseenda ja teistega sügavamal tasandil.

29€

Enesearengu alustalad õpetavad sulle mis on sinu baasenergia enesearengu puhul oluline ja mis mitte. Puhastab valeuskumused ja aitab näha seda millega on vaja tegeleda.

VARSTI TULEMAS

Siit leiad endale varsti algamas koolitusi millel saad osaleda otse või läbi online vahenduse.

Hingeteadvuse Praktikad 1.0

HT praktikate 1.0 koolitustesse olen pannud parimad teadmised kuidas kiirelt muuta teadvuse seisundeid. Kõik praktikad on korduvalt ja pikaajaliselt läbi testitud, et tuua sinuni optimaalseim ja parim lahendus kiireteks muutusteks. Praktikate eesmärk on aidata Sul muuta 10x kiiremini oma eluvaldkondi nagu raha, suhted, äri ja pere.

Teadliku tervenemise kool võtab vastu uusi liikmeid

Sõnuseletamatu paik, kus toimuvad inimestes suured muutused. Iganädalane ja otsene ühendus Grete-Edithiga. Ligipääs preemium sisule ja kursustele. Igakuised üritused, kohtumised ja praktika õhtud!

Raha ja külluse kursus august 2021 - otseõpe

Kas sa päriselt oled valmis oma elu ise looma ja võtma vastutuse oma raha loomise eest? Kas sa oled valmis oma ellu rohkem raha vastu võtma? Kas sa oled valmis loobuma uskumustest mis sulle ei panusta? Kas sa oled valmis olema raha ja see küllus kes sa tõeliselt oled?

Tasuta vaatamiseks ja kuulamiseks

Siit leiad endale tasuta vaatamist ja kuulamist, et alustada oma teekonda praktikateni mida ma maailmaga jagan.

Facebooki toetusgrupp

Hingeteadvuse podcast

Kliendid meist

Sa jagad meile vaid parimaid tööriistu, teadmisi, nippe ja trikke elu loomiseks. Minu jaoks isiklikult ülioluline see turvaruum, kus päriselt kehtib 4 seina reegel ja info välja ei leki, hinnanguid ei anta, maha ei tehta 😇🙏 See naiste toetus 💜.”

Karmen

Hingeteadvuse klubi liige

Mulle meeldib, et nii paljude erinevate teemade kohta on väga head ja sisukat infot ja harjutusi, mis edasi viivad. See ka meeldib, et mingeid teemasid kordame, siis jääb rohkem päriselt mu ellu ka, muidu paljud kiiruga korraks omandatud asjad ei jõua päriselt mu igapäeva ellu. Mulle meeldib see, et siin on täiega palju hästi kalleid ja hästi lähedaseks saanud inimesi. Meeldib see, et ei tormata nõu andma, kui seda pole küsitud. Meeldib see, et meil on zoomid ja päriselu kohtumised. Meeldib see, kui liikmed ka jagavad oma teadmisi ja ka see, kui jagatakse kogemusi sellest, kuidas harjutustega/praktikatega toimetatud, see vahel jälle inspireerib ise tegema midagi, mida võib-olla selleks hetkeks ei ole veel oma ellu võtnud. See ka meeldib, et meil on huumorimeelega inimesed siin ja nalja saab ka. See, et teiste jagamised annavad võimaluse uurida oma sisemaailma mingite nurkade alt, mida enne poleks taibanud…

Ele-Reet

Hingeteadvuse klubi liige

Olin valmis, et nutan ja miskid emotsioonid saavad sellise lennu, et ma ei saa nendega pidama. Mis aga juhtus, oli see, et avastasin, kui kerge oli olla peale Grete-Edithi harjutusi. Kus need varem mu elus olid? Enamus mähkimisi ja enesepiinamisi oleks olemata. Nii siiralt tänulik sellele õhtule! Tänulik kõikidele, kes osalesid! Sellest õhtust alates on hinges enneolematu kergus ja rahu. Ma isegi ei oska seda seletada. Tunnen, et saan kõigega hakkama ja millega kohe ei saa, siis tuleb aega, kui saan. Mu kärsitus enda suhtes ja enesekriitika kadus kuhugi. Need asjad ja emotsioonid, mida endas nii kaua olin kandnud, on kadunud. Vaatan neid hetki, mälestusi, inimesi, mis/ kes enne nii tohutult haiget tegid nagu filmi ja need ei tekita vähemalt praegu enam mingeid tundeid- see on nii kummaline mu enda jaoks. Uskumatu suisa.

Maarja

Mulle meeldib kõik see info, mida Grete-Edith jagab nii materjal, ülesanded, lived. Kõikide Klubi liikmete jagamised toovad taipamisi ja panevad enda elu teisiti vaatama. Hingeteadvuse klubi on minu teine perekond, kus ma tunnen end väga hästi ka siis kui saan panni või bullerjaniga pihta. Mulle meeldib minu enda muutus ja ma saan veel ja veel muutuda 🤗. Ainult tegutse ja taipa 💖Mega tänulik, et olen siin peres 💖❤️💖❤️💖

Anne

Hingeteadvuse klubi liige