Kes me oleme?

Kui sul on tekkinud küsimusi, siis kirjuta meile

12 + 8 =

Jaga oma lugu ja inspireeri teisi

Kas Sul on oma edulugu mida jagada?

Kuidas Sinu elu mingil moel tänu meie tööle muutunud? Kas Sinu elu on muutnud individuaalteraapia, Vundament, Teadliku Tervenemise Kool® või Energia Süsteemide Alkeemia®. Kas Grete-Edithi poolt loodud sündmused või jagamised on Sinu, lähedase või isegi kliendi elule positiivselt mõjunud?

Ükskõik, milline on Sinu lugu, ära hoia seda saladuses! Inspireerime maailma ja teisi inimesi, kes pole veel astunud olulist sammu, sest kes teab – võibolla just Sinu lugu tõukab kellegi muutuse teekonnale. Palun täida allolev vorm, et seda meie ja võibolla ka teistega jagada.

Võime Sinu lugu jagada, kuid ainult SINU loal. Kui annad loa oma lugu jagada, siis palun kirjuta kirjalikult kirja lõppu. “Mina (nimi) luban oma lugu jagada… (muudetud nimega), (koos õige nimega), (nime ja pildiga).

PS: Me austame ja hoiame teie andmed kaitse all kuna me ei tolereeri privaatsusesse tungimist ega rämpsposti nagu teiegi!

Tagasiside

4 + 3 =

Kontakt

Juriidiline info

Ärinimi: Gnomeo Uü

Registrikood: 12344259

Asutatud: 12.09.2012

Juriidiline aadress

Pähklimäe, Niitvälja küla Lääne-Harju vald Harjumaa 76624

Tugi

info@hingeteadvus.ee

Telefon

+372  56067500

Sotsiaalmeedia

Energia süsteemi alkeemia looja ning autor

Grete-Edith Frodi

Grete-Edith Frodi

Energia süsteemide alkeemik

Tervenemine saab toimuda ainult seespoolt väljapoole! Ära proovi muuta maailma, vaid ole valmis muutma ainult ennast. Miski pole võimatu kuid hetkel on nii!

Grete-Edith-t on paelunud energiad seni kuni ta ennast mäletab. Tema teekond vaimsele teele algas psüühilise-empiirilise kogemusega peale emotsionaalseid läbielamisi. Tema ennast hävituslik maailmavaade laastas mõne aastaga tema tervise ja ta mõistis, et kõik lapsepõlve traumad olid korraga käivitunud. Ta sündis väga tundliku lapsena keskkonda, mis polnud teda toetav ja juba lapsena pidi ta endalt enneolematult suuri küsimusi küsima kuna põhiliselt “kasvatas” ta ennast ise. Juba väikse lapsena otsis ta taga suuremat tõde, mis nõudis temalt järjest laiehaardelisemat maailmavaadet.

Grete-Edith on pühendanud oma viimased 18 aastat enda tervendamisele, arendamisele ja transformatiivsete tehnikate õppimisele. Ta otsustas anda endale võimaluse selles elus tervendada oma keha, meelt, vaimu ja suhteid hinge tasandil.

Tänaseks on temast saanud radikaalne vaimne õpetaja ja pühendanud ennast inimeste mitmemõõtmelise ehk valgustunud teadvuse avamisele. Tema õpetused lähtuvad süsteemsetel alkeemilistel viisidel, mis harmoniseerivad tasakaalust väljas olevaid energiasüsteeme. Universum on Grete-Edithile andnud võime lihtsalt aktiveerida inimestes eneseteadvus mis on mõeldud juhatama meid harmooniasse, ühendusse iseenda, teiste ja kõiksusega. Tema tugevaimaks küljeks on asju mitte isoleerida, vaid vaadelda neid kui tervikuna toimivat süsteemi, millest igaühel on oma roll ja eesmärk.

Grete-Edithi eesmärk on pakkuda tõhusamat ja pikaajalisemat lahendust. Tema elu eesmärk on edasi anda teadmised, mis aitavad teadvusel areneda hirmust eemale ja pöörduda rahulolu poole. Tõde ei ole paljad teaduse faktid, mida on suudetud ära tõestada, vaid nende integreerimine individuaalse inimese reaalsusesse toimival ja tulemuslikul viisil.

Valu ja ärevuse vähendamiseks ning ebamugavustunde leevendamiseks otsis ta mitmeid aastaid ise lahendusi, kasutades ja  õppides palju erinevaid tööriistu ja praktikaid mis aja jooksul hakkasid looma uusi olemisviise, millest Hingeteadvus ja energia süsteemide alkeemia välja hakkas arenema. Nüüdseks on olemas energia süsteemide alkeemia õppimiseks mitmeid võimalusi millest põhiliseim ja terviklikum on 2020 aastal asutatud Teadliku Tervenemise Kool.

Oluline pole see, et sa oled midagi oma elus kogenud, vaid pigem kuidas see kogemus SIND täna mõjutab!

Visioon

Me soovime näha inimesi, kus nad on leidnud endale püsiva hingelise rahulolu kuhu neile päriselt meeldib iga päev ärgata. Me soovime, et inimesed oleksid oma eluga rahul ja õnnelikud. Seetõttu on meie visioon järgmine:

Tegutseme harmoonilisema inimplaneedi nimel, kus igaühel on võimalus oma elukvaliteedi tõstmiseks ning igaühel on õigus tunda ennast iseendana turvaliselt ja hästi.

Missioon

Meie missiooniks on äratada ja ühendada inimesi nende sisemise jumaliku jõuga ning tõsta inimkond eneseteadvuse ja kohalolu tasemele, millest algab ühendus enda ja kogu universumiga.

Pühendume

Me oleme pühendunud valgustatud ja läbipaisva hariduse pakkumisele, mis põhineb iidsetel ja toimivatel teadmisetel. Me teame, et miljarditel inimestel on võime end ise tervendada ja ravida kui nad võtavad kontrolli autopiloodilt ja pühendavad ennast oma tervisele.

Tajume

Kõik taandub siin universumis sagedusele ja vibratsioonile. Meie  keha kohaneb pidevalt keskkonnaga ja mida ekstreemsem on keskkond, seda ekstreemsemad on kohandused mida meie keha koostöös psüühega rakendab.
Liikumine, teadvusega töötamine, harjutamine, emotsioonide läbi töötamine ning vaimu tasandite intehreerimine avaldavad meie tervisele tohutult positiivset mõju. Eneseareng on võimas viis ühenduse loomiseks kus meie sõnad, süsteemid, narratiivid ja programmid võivad meid kas piirata või vabastada.

usume

Me usume, et inimese füüsiline ja spirituaalne keha hoiab endas emotsioone, kemikaale ja traumasid ning stress on kõigi haiguste põhjuseks. Kui me eemaldame süsteemist stressi, siis suudab keha ennast ise hakata paranema ja tervenema.

Me usume, et jagades kergesti ligipääsetavaid, lihtsaid ja praktilisi lahendusi inimeste elus esilekerkivatele probleemidele, soovivad inimesed rohkem teada saada ja alustada oma enesemuutmise teekonda.

Teame

Fastia on see mille vahele enamus meie füüsilised ja emotsionaalsed pinged ennast salvestavad. Selle ümberprogrammeerimisel ja vabastamisel hakkab inimese keha muutuma ja paranema, füüsiliselt, emotsionaalselt ja vaimselt. Keha fastiad on sidekoelised kihid mis katavad lihaseid ja moodustavad lihasrühmade vahele vaheseinu ja täidavad ka kehaõõnte seintes olevaid avasi. See on keha kõige võimsam süsteem, mis hoiab lihaseid, luid, meridiaane, elundeid ja närvisüsteemi koos ning mis salvestab tohul määral kokkutõmmetest saadetavat energiat. 

Effektiivsus

Kõik käsitletavad tehnikad, meetodid, harjutused, teraapaiad ja protsessid on hoolikalt valitud ning nende efektiivsus on tõestatud aastatuhande jagu praktiseerimise ja tänapäevaste teadusuuringutega. Siinsed meetodeid loovad inimesele õigel kasutamisel kindlad ja edukad tulemused ja kahandavad suurel määral inimese pinge ja stressitaset.

Paindlikkus

Inimese olemus on oma loomult kohanev ja paindlik. Ta on loodud ennast ise tervendama kui inimene on valmis selle protsessi eest aktiivselt vastutust võtma. Ellu jäävad need kes on paindlikud ja kohanevad ning see on meeletasandi puuduv lüli mis muudab inimesed jäigaks ja muutumatuks. Kui inimene tõuseb meeletasandist kõrgemale saavutab ta taas paindlikkuse kus energia saab vabalt voolata.

Taeva stuudio

Asukoha aadress

Asukoht: A. H. Tammsaare tee 139-83,  Mustamäe, 15 korrus

Ruumide rentimiseks kirjuta meile

Tulemas sündmused