fbpx

blogi

artiklid

Mõttelennud

Soovin infot uute artiklite ja ürituste kohta!

Alusta tervenemise teekonda

Meie eesmärk on tuua Sinuni parimad töövahendid ja vabanemise tehnikad mõistliku hinnaga. Edith meetodi praktiseerimine ja teadlik tervenemise teekond, kus on sul Grete-Edithi toetus.

Tervenemise kooli eesmärk on viia sind lähemale iseendani! Oleme eesmärgiks võtnud jõuda kõikide hingedeni, kes soovivad avada oma südame ja puudutada maailma kõige hapramaid osasid.

Kui iga hing siin maailmas järgib oma teekonda, siis me kõik jõuame kiiremini tagasi iseendani ja laseme oma täiel potensiaalil särada ja muuta maailma.

Me oleme pidevas loomises ja kasvamises olev keskkond, kus iga Liige on oma olemuselt juba puhas teadvus mis aitab kõiki neid muutusi ellu viia kõikidel teadvuse tasanditel.

Autorist

Hingeterapeut ja Edith Meetodi looja

Grete-Edith on ettevõtja, koolitaja, terapeut, investeerija ja igapäevaelu filosoof. Naine omaenda teekonnal ja läbi oma kogemuse kasvav hing.

Ta on Hingeteadvuse ja Siiralt Sinule asutaja ning on olnud mitmete edukate ettevõtete käivitavaks jõuks.

Aastaid on teda paelunud filosoofia, psühholoogia, iidne rahvameditsiin ja teadus. Juba lapsena huvitas teda, miks inimesed nii käituvad ja valivad! Täna on ta keskendunud enesearengu müütide purustajamisele ja toob inimesteni mitmes erinevas võtmes võimalusi, kuidas inimesed jõuaksid päriselt oma soovitud tulemusteni läbi hinge teekonna teadvustamise.