Edulood

TERAAPIA tagasiside

Massaaži tagasiside

Teadliku Tervenemise kooli tagasiside

Kursuste tagasiside

GRUPPIDE, RETRIITIDE JA TÖÖTUBADE TAGASISIDE

Sisemise külluse koolituse tagasiside

Broneerisin just sinu juurde kuna vajasin abi, et oma ärevuse ja stressiga toime tulla. Ma jälgin su tegemisi mõnda aega ja sain aru, et sa tead mis ärevus on, mitte lihtsalt ei räägi sellest suusoojaks. Sa õpetasid mulle suurepäraseid tehnikaid, mis mitte ainult ei aidanud mul nendest probleemidest üle saada, vaid kogu minu maailm on nüüd kuidagi kirkam ja rahuldust pakkuvam. Soovitan sind juba kõigile kes ärevusega kimpus. Sinuga oli nii lihtne rääkida ja ma tundsin kuidas sa tahad siiralt teisi aidata. Mulle meeldisid meie seansid ja soovitan teil Gretega ühendust võtta ja kogeda ise, et ta saab ja oskab aidata.

Nikita

Grete, ma ei saaks sind piisavalt soovitada. Pöördusin Grete poole abi saamiseks oma teismeliste tütre sunniviisilise harjumusega hambaid kokku suruda. Kuna mitu aastat „tavapärase” meditsiini abiga olid meil ainult rahustid ja depressandid, siis surusid need alla küll sellest tulenevad peavalud, mitte põhjuse. Käisime tütrega Grete juures ning pärast ainult kahte seanssi ja kuu aega hiljem pole hammaste kokku surumist enam olnud. Minu tütre enesetunne on taas normaalne ja enesekindlus on tõusnud. Ma soovitan Gretet hea meelega kõigile.

Kadi

Tulin seansile kuna tundsin, et ma olen paljudes olukordades ärev ja ebakindel. Pärast aastaid kestnud enesekindluse puudumist suutsid sa nende seansside käigus täita mind eneseusuga, mille tulemuseks on hämmastavad isiklikud muutused ja tulemused. Soovin, et oleksin Su aastaid tagasi leidnud!

Getter

Tulin teraapiasse kuna mul olid mitu aasat uneprobleemid. Grete selgitas kõike väga hästi lahti ja me toimetasime rahulikult kuulates keha. Olen juba palju kasu saanud ja olen maganud juba 5 tundi järjest. Mul olid sügavad unehäired ja ma mõtlesin, et ma ei saa enam kunagi normaalselt magada, aga nüüd tänu abile, saan järjest pikemalt magada. See on muutnud mu enesetunde juba palju paremaks ja ma ei käi terve päev poolsurnuna ringi. 

Urve

Grete-Edith on toetav ja tähelepanelik terapeut, mis muudab seansid uskumatult produktiivseks, kuna iga kord saime naelapea pihta. Tulin seansile sooviga üldiselt oma elu paremaks muuta ja tegeleda veidi oma emotsioonidega. Lähenesime loovalt ja enesekindlalt ning enne, kui arugi sain, muutus mu elukvaliteet järjest paremaks. Vaatamata sellele, et mitmed seansid tegime online vahendusel olid need toetavad ja muutvad. Tänan!

Laur

Tulin eravastuvõtule, et tegeleda oma ärevuse ja unetusega. Pärast poolt aastat ja mitmeid seansse pole mu ärevus enam probleemiks ja  tegelikult tunnen end paremini kui kunagi varem. Minu uni ja tervis on ka nii palju paranenud. Minu arvates on need võtted mida õpetasid tõesti kasulikud ja toimivad. Õpetasin neid ka tuttavatele ja soovitan kindlasti Sinu juurde tulla.

Stiina

Tere Grete-Edith. Lihtsalt kiire märkus, et nüüd on üle aasta möödas ja mul pole ikka veel seda hirmu enam olnud. Tänan sind kogu abi eest, tunnen end nüüd ka tervise mõttes palju paremini. Tänan sind veel kord!

Liisa

Tulin Grete juurde kuna olin aastaid hädas emotsionaalsete probleemidega. Minu arvates olid meie teraapia seansid uskumatult kasulikud ja tunnen end nüüd emotsionaalselt tugevamana ning suudan tõusude ja mõõnadega toime tulla ning oma elu nautida. Tänan, et aitasid mul pärast nii palju aastaid oma emotsioonidega toime tulla.

Doris

Tänan teid südamest iga tagasiside eest!

See aitab mul muuta enda tegemisi järjest effektiivsemaks ja paremaks ning annab teistele palju toetust juurde, et kui tema leidis lahenduse, siis leian ka mina!

Grete-Edith

Jaga oma lugu ja inspireeri teisi

Kas Sul on oma edulugu mida jagada?

Kuidas Sinu elu mingil moel tänu meie tööle muutunud? Kas Sinu elu on muutnud individuaalteraapia, Vundament, Teadliku Tervenemise Kool® või Energia Süsteemide Alkeemia®. Kas Grete-Edithi poolt loodud sündmused või jagamised on Sinu, lähedase või isegi kliendi elule positiivselt mõjunud?

Ükskõik, milline on Sinu lugu, ära hoia seda saladuses! Inspireerime maailma ja teisi inimesi, kes pole veel astunud olulist sammu, sest kes teab – võibolla just Sinu lugu tõukab kellegi muutuse teekonnale. Palun täida allolev vorm, et seda meie ja võibolla ka teistega jagada.

Võime Sinu lugu jagada, kuid ainult SINU loal. Kui annad loa oma lugu jagada, siis palun kirjuta kirjalikult kirja lõppu. “Mina (nimi) luban oma lugu jagada… (muudetud nimega), (koos õige nimega), (nime ja pildiga).

PS: Me austame ja hoiame teie andmed kaitse all kuna me ei tolereeri privaatsusesse tungimist ega rämpsposti nagu teiegi!

Tagasiside

12 + 7 =

TERAAPIA TAGASISIDE

Täna tunnen, et olen elus. Eile asusin südame harjutust tegema ja kõik nädala jooksul väljendamata raev ja pettumus tuli üles. Algus oli raske, kuid miskipärast mul polnud enam hirmu selle ees. Ja siis, kui restartisin ära tuli absoluutne selgus ja paari minutiga oli rahu kehas. Tänasest ma langetasin lõpliku otsuse, et iga päev praktiseerin, kuni saan selle haigusega ka ühele poole! Äitäh!

Tiia

Ma ei näe ise seda muutust nii väga, aga kergem on ja ma ei triggeri enam asjade peale.

Tõnis

Täna hommiku jõin kohvi ja mõtisklesin endamisi mis eile toimus ja järsku tuli selline tunne peale, et ma olengi oluline ja minu tunded on olulised. Ma tundsin kuidas mul tuleb enda eest hoolitseda ja see on mulle lubatud. Selline tänulikkus tulvas üle keha ja see lainetas ikka päris tükk aega. Olen sulle südamest tänulik Grete! 

Siret

Hei Grete. Läksin ma too õhtu koju ja kohe vajusin magama. Peas nagu sumises ja tuikas veidi. Hommikul ärkasin tund varem kui äratus tavaliselt on ja nii palju oli energiat. Selline kergus oli kõike terve päev teha, ise mõtlesin veel, et no kaua see ikka kestab? Kirjutan täna õhtul ja tead see ikka kestab! Need töö teemad lahenesid üleeile nagu iseenesest. Täitsa lõpp ikka! Ülemus on nagu ära vahetatud minu jaoks ja ma kogu aeg teen seda kellele see kuulub küsimist ka kui hakkab midagi toimuma! Kohtumiseni varsti!

Helina

Meie kohtumine oli huvitav. Mul polnud oma arust mingi suur mure millega su juurde tulin, kuid see mis hakkas toimuma oli fantastiline. Kõik need pildid mis olid mu mälestustest pühitud meenusid nagu imeväel. see oli võrratu elamus mida tänaseni kirjeldaks kui muinasjuttu. Ma tänan sind Grete-Edith, et juhatasid mind läbi selle teekonna turvaliselt ja ma tundsin nagu mind oleks kantud kätel kuna sinuga oli nii hea ja rahulik. Võrratu kogemus. Äitäh Sulle

Elis

Seansi ajal tundsin ma palju erinevaid tundeid. Jalad surisesid, pea oli nagu lendu tõusmas ja süda vappus. See kõik oli nii huvitav kogemus. Ma sain palju vastuseid enda seest kätte. Protsess oli nii lihtne ja mõnus. Mu suhted on inimestega muutunud täielikult teistsuguseks väga lühikese ajaga. Soovitan proovida teraapiat. Grete on väga tore ja lihtne suhtleja.

Merle

EFT

Enne seanssi oli elu päris pingeliseks muutunud. Mind ajas kõik närvi. Ma polnud oma tööga enam rahul ja veel vähem iseendaga. Ma olin ikka päris skeptiline ka ja ei arvanud, et nii kiiresti midagi muuta saab. Juba peale esimest korda ma tundsin kuidas mind ei häiri enam paljud asjad. Peale teist seanssi hakkasid suured muutused pihta ja nüüd teen su õpetuste järgi juba iga päev ise. Ma ei tea kuidas, aga see töötab nii kiiresti. Mu elu kvaliteet on muutunud palju paremaks ja ma tänan väga nende kolme seansi ja õpetuste eest.

Kaarel

Hüpnoos ja EFT seansid

Pärast aastaid ärevust, öiseid ärkamisi ja vaevu magamist on mitu nädalat olnud mega sügav uni. Enne magamaminemist teen teed ja istun vaikuses ja siis hakkan harjutusi läbi tegema. Uurin tihti kas ikka päriselt vibra sees pole. Tegelikult peaks selle otsimise lõpetama, sest pole ju. Juba mitu nädalat saan magada terve öö läbi ja ärkan ka ilma ärevuseta. Kas tõesti läheb lõpuks paremaks? Hoian Sind kursis.

Annika

Suured tänud Sulle, Grete-Edith! See oli vägev protsess. Sa olid sel teekonnal imehea toetaja ja teejuht. Tundsin, et energeetiliselt olid Sa mulle parim, keda oskasin tahta. Abi oli väga professionaalne!”

Kadri

Kergem on, hommikul ärkasin ja tundsin et olen mitu kilo kergem, mitte füüsiliselt vaid emotsionaalselt. Nii selge on kõik! Olen väga tänulik eilse eest.

Laura-Liisa

Seansi ajal oli kõik väga hästi juhatatud. Mulle meeldis kuidas sa seletasid põhjalikult miks ja kuidas miski toimib. Mind üllatas kuidas Sinu põhjalikud selgitused võtsid ärevuse maha. Õhkkond oli meeldiv ja sõbralik ning ma tundsin, et Sa päriselt kuulasid mind ja said aru mida ma tunnen

Triin

Ma tahtsin sinuga jagada, et ma ei jää enam teleka ees magama ja tundub, et ma lihtsalt ei vajagi seda kui miski kogu aeg mängib kuskil, mulle meeldib hoopis vaikus. Magan palju paremini ja hommikul on värskem olla.

Johanna

Ma tunnen et lihtsalt armastan… Mul on nii palju armastust anda ja ma lihtsalt armastan… Tunnen lootust, et ma suudan kõike muuta ja oma elu ise luua millena iganes… Mul on nii palju asju mida ma tahan ära teha, luua, seigelda, kogeda ja anda 😍 Ja olen tänulik, et mul on nii imeline terapeut kes on mind selliste kogemuste ja tunneteni juhatanud.

Sirli

Mul pole enam neid hirme millega teraapiasse tulin. Märkasin, et ma ei proovi kogu aeg kellegi meele järele olla! Ma suudan olla rohkem kohal ja mu meel ei tekita enam mõtete nõiaringe. Selline tunne on, et ma saangi hakkama hakka tegustema tunne on kogu aeg peal.

Merike

Õks põhilisi muutusi on see, et ma ei ela piltides enam läbi oma minevikku. Täna tunnnen, et nagu meeletu koorem oleks langenud mu õlgadelt. Ma tajun kõike totaalselt teistmoodi. Äitäh ja kohtumiseni!

Gerli

Hüpnoos

Parem on olla. Tundub, et ärevust hetkel ei ole ja loodame nüüd, et ei tule ka. Kohtumiseni.

Kätlin

EFT ja Hüpnoos

Massaaži tagasiside

Ma ei arvanud, et massaaz võib selliselt emotsioonid üles tuua. Täna on kehas nii kerge ja hea olla! Maailm oleks nagu muutunud ja ma märkan kõike ilusat ja toredat. Mu aju on vist katki 😂😂😂

Piret

Massaaz

Lõpetasin just oma neljanädalase raviplaani ja see oli fantastiline kogemus. Olin emotsionide vabastamise massaažis väga uus ja ei teadnud, millist positiivset mõju see regulaarne massaaž minu igapäevaelule avaldab. Grete käed on soojad ja ta tunnetab väga hästi millega tuleb tööd teha. Mulle meeldis, et Grete andis enne igat protseduuri põhjaliku konsultatsiooni, mis aitab mõista, mis toimub. Iga kord ta kohandab ravi vastavalt hetke seisule. Stuudio lähedale on lihtne parkida mis oli minu jaoks väga oluline, kuna mulle pole kunagi sobinud kitsas kesklinn. Kindlasti hakkan edaspidi regulaarselt käima.

Regina

Massaaž

Olen ülimalt tänulik, et ma su leidsin. Sa oled üliintuitiivne ja kui ma esimesel seansil astusin valuga uksest sisse, mis mind oli vaevanud 9 kuud küsisid sa kohe mida ma läbi olen elanud! Massaazis tegelesime kõigepealt emotsionaalse poolega ja järsku avastasin, et valu pole enam nii intensiivne. Sa tegid minuga ikka väga sügavat venitamist ja vabanesid nii emotsioonid kui ka pinged.  Tänan sind selle turvalise ruumi eest!

Katriina

Massaaž

Ma olin pikka aega kimpus alaseljavaludega ja olin proovinud erinevaid ravimeetodeid. Kui ma otsustasin tulla sinu juurde massaazi ja teraapiasse, ei oodanud ma erilisi muutusi, kuid olin hoopis üllatunud, kui peale kolmandat restarti alaseljavalu andis järgi. Me ei tegelenud sellel hetkel otseselt selle piirkonnaga, aga ikka toimis. Müstika. Kodus pärast regulaarset harjutuste tegemist märkasin järkjärgulist paranemist alaseljas ja hakkasin mõistma, et mu alaseljavalu on nüüd peaaegu täielikult kadunud. Olen nii tänulik nende lihtsate ja tõhusate harjutuste eest.

Kelly

Massaazi ja teraapia

Turvaline ruum, mida ma isegi ei teadnud, et vajan. Grete-Edith on avatud ja nii sooja energiaga. Ta kuulab keskendunult ja on väga selge oma tegemistes! Juba varsti jälle!

Janne

Massaaž

Ainus “kaebus” on see, et iga kord saab see 1,5 tundi nii kiiresti läbi. Grete-Edith tunnetab hästi kus on pinged. Alati pole mugav kui neid pingeid lahti töödeldakse aga pärast on palju kergem ja nagu Grete naljatades ütles – töö on tellija materjalist 😉 Tuleb tihemini lihtsalt käia!

Kalle

Massaaž

Soovitan väga! Ma polnud kunagi varem Tai massaaži proovinud ja nüüd ma armastan seda. Grete-Edith oli hoolas ja arvestas minu erisusi. Tema tehnika oli põlvevigastuse korral tõesti kasulik ja nende venituste abil mu põlved lausa naeravad. Peatse kohtumiseni! 

Ilse

Massaaž

Teadliku Tervenemise kooli tagasiside

Ma olen õppinud selle kuuga rohkem kui see, mida ma aastate jooksul erinevatest koolitustest oli tillukese haaval saanud. Nii mega tänulik sulle Grete, et sa seda teed!

Eleriin

Teadliku Tervenemise Kool

Meeldib see, et saan juurde teadlikust ja teadmisi mida enne ei olnud. Näha asju hoopis teisest küljest kui muidu. Motivatsiooni proovida uusi asju. Seltskond on siin alati nii hea ja abivalmis. Aitäh Teile kõigile.

Criss

Teadliku Tervenemise Kool

Tajun,tunnen ja tean mida mu kasvamiseks vaja on ja mis lähenemist ja vahendeid. Siin Tervenemise Koolis, Grete individuaal seansidel on kõik täpselt nii mis mind päriselt lõpuks enda juurde toob, mis päriselt töötab. Kogu selles tervikus on puhas energia, armastus, voolamine, aksepteerimine. Puudub see kommertsus, see välise, raha ja võltsuse kaasa tõmbamine ehk siin on ruum, kus saad tulla peast päriselt südamesse.

Helen

Teadliku Tervenemise Kool

See, et pole vaid kuiv teooria Alati on lisaks “puust ja punaseks” elulised näited ja praktika. Lisaks on siin turvaruum, kus on hästi kerge olla sina ise. Vundament on suur ja kokkuhoidev pere, kus igaüks astub oma rada ja loob omaenda elu, aga ei puudu hoitus, kokkuhoid, toetus ja kui vaja ka pannid-pliidid.

Maarja

Teadliku Tervenemise Kool

Ma võiks öelda,küsige parem,mis ei meeldi? Nii tänulik,et see on saanud mu igapäeva elu osaks. Kôik mis me teeme nii teoorias,kui praktikas on müstika. Need imelised kokkusaamised ja retriit. Grete-Edith Fróði nii suur tänutunne,et oled Tervenemise Kooli loonud meie ellu!!! Nii palju taippamisi,muutusi elus. Tunda ennast Tervenemise Koolis turvaliselt. Kõikkide jagamised on tulnud midagi ôpetama. Olete nii kallid !!! Tervenemise Kool on üks sùur pere!!!. Tänutundes. Armastusega Katrin!!!

Katrin

Teadliku Tervenemise Kool

Mulle meeldib, et nii paljude erinevate teemade kohta on väga head ja sisukat infot ja harjutusi, mis edasi viivad. See ka meeldib, et mingeid teemasid kordame, siis jääb rohkem päriselt mu ellu ka, muidu paljud kiiruga korraks omandatud asjad ei jõua päriselt mu igapäeva ellu. Mulle meeldib see, et siin on täiega palju hästi kalleid ja hästi lähedaseks saanud inimesi. Meeldib see, et ei tormata nõu andma, kui seda pole küsitud. Meeldib see, et meil on zoomid ja päriselu kohtumised. Meeldib see, kui liikmed ka jagavad oma teadmisi ja ka see, kui jagatakse kogemusi sellest, kuidas harjutustega/praktikatega toimetatud, see vahel jälle inspireerib ise tegema midagi, mida võib-olla selleks hetkeks ei ole veel oma ellu võtnud. See ka meeldib, et meil on huumorimeelega inimesed siin ja nalja saab ka. See, et teiste jagamised annavad võimaluse uurida oma sisemaailma mingite nurkade alt, mida enne poleks taibanud. Ja lisaks see toetus meeldib…täiega toetatult tunnen end siin ja et ma saan harjutada livede tegemist siin. Ja nu neid asju on väga-väga palju veel ilmselt.

Ele

Teadliku Tervenemise Kool

Turvaline, aus ja toetav keskkond!

Evelin

Teadliku Tervenemise Kool

Grete-Edith’i poolt lühidalt edasi antud teooria.

Kaja

Teadliku Tervenemise Kool

Avardumine, edasi liikumine, täis käik edasi ja see energia mis siin möllab on niiiiiii lahe! aitäh!

Maimu

Teadliku Tervenemise Kool

Ma lihtsalt tundsin, et see on mulle mega panustav. Ma tundsin, et see aitab mul oma elu muuta ja ennast leida. Ma tundsin, et see aitab mul oma mugavustsoonist väljuda. Lisaks mis energiad kõik.. ma pidin paar päeva puhkama ja pea klaariks saama lausa aga grupis on turvatunne. Tunnen end hästi ja olen oma otsusega väga rahul. Tunnen, et muutused on täiega käimas ja puhastusprotsessid täiega möllavad.

Evelin

Teadliku Tervenemise Kool

Enese leidmine üha enam, enam.

Margit

Teadliku Tervenemise Kool

Juba mainitud vist kõik…aga Grete sina ise… See turvaruum… Kasvamisruum… Ja minule isiklikult ka meeldetuletuseks, et tegeleksin endaga ja enda jaoks aega võtaks 

Sirli

Teadliku Tervenemise Kool

Kõik meeldib: Looja Grete-Edith ja, meeskonna liige Jevgeni – olete maasikad mu päevas Ilma teieta poleks Vundamenti. Piiritult tänulik teile! Kõik imelised liikmed – teie jagamised on hindamatu väärtusega, teie taipamised panevad mind alati asju teisest küljest nägema. Kõige enam naudingi teie väljaastumisi Ka tule grupi omi! Mulle meeldib kõik see materjal, mida Grete-Edith meiega jagab. Mulle meeldib see haavatavus, millega nii tema kui teised liikmed välja astuvad ja meid oma maailma lubavad. Mulle meeldib see taju, et olen selle poole aasta jooksul nii palju kasvanud ja ma tean, et see areng saab intensiivistuda ning kontroll gaasipedaali vajutamise osas on vaid minu käes. Piiritult tänulik kõigele, kõigile, kogu universumile nende võimaluste eest, mida Vundament meile pakub. Armastusega Karmen

Karmen

Teadliku Tervenemise Kool

Ma olen siin küll ainult nädalakese olnud, aga Teadliku Tervenemise Koolis meeldib mulle tegelikult kõik! Mulle meeldib, et siin on kõik omavahel sõbrad, hoitakse ja armastatakse üksteist ja ei tehta kedagi valeks. Ma tunnen, et ma julgen siin olla just selline nagu ma olen. Mul on siin teiega koos nii hea olla! Teadliku Tervenemise Koolis ma näen enda tundma õppimiseks nii palju võimalusi!!! Nii tohutult palju (minu jaoks) täiesti uut on avastada

Hety

Teadliku Tervenemise Kool

Mulle meeldib kõik see info, mida Grete-Edith jagab nii materjal, ülesanded, lived. Kõikide jagamised toovad taipamisi ja panevad enda elu teisiti vaatama. Teadliku Tervenemise Kool on minu teine perekond, kus ma tunnen end väga hästi ka siis kui saan panni või bullerjaniga pihta. Mulle meeldib minu enda muutus ja ma saan veel ja veel muutuda. Ainult tegutse ja taipa. Mega tänulik, et olen Teadliku Tervenemise Kooli peres.

Anne

Teadliku Tervenemise Kool

Mulle meeldib see, et ühelt poolt on teooria ja praktika. Väga olen tänulik kõigile neile, kes jagavad oma õnnestumisi ja ka läbikukkumisi. Ma olen mitmeid kordi teiste kogemustest miskit kasulikku enda jaoks ülesse korjanud.

Väga inspireeriv on jälgida teiste arengut ja märkamisi. Iga üks omamoodi, kuid muudkui areneme.

Tekkinud on ka arusaam, et võrdlemiseks pole mingit vajadust, sest taustsüsteemid on nii erinevad. Igaüks on täiesti kordumatu.

Aitäh kõigile!

Evelyn

Teadliku Tervenemise Kool

Mulle meeldib siin kõik. Grete-Edith Fróði ausate, konkreetsete, lihtsate väljaütlemistega. Sellest on saanud kui üks toetav perekond!

Külli

Teadliku Tervenemise Kool

Mulle meeldib väga palju teadliku infot . Aitäh See on väga mahukas töö mis on ära tehtud Aitäh,

Janek

Teadliku Tervenemise Kool

Ma täitsa mõtlesin.kuidas ma vastan.et kedagi ei riivaks vaid see on minu tunne sees. Ma tajusin ükspäev. Et Grete teeb asja. Kus puudub ahnuse energia vaid tõesti panustab südamega teeb asja, mille taga on aus , otsekohene , südamlik energia.Ja ka toimib Minu puhul olin Accesis avastanud asju.mis töötab ja mis ei tööta. Ja siis käis mingi asi vastu. Palagan ennem mingi kursuse välja kuulutamist. Yks ja see sama asi. Asi viib su sisse ja sul pole pääsu. Ja ei tea.kuidas imelise elu loojad gruppi sattusin .tajusin. siin on peidus midagi.mis minu puhul töötab. Vundament!!!! Jaa just see. See oligi.mida ma olin küsinud ja otsinud. Aga sees olles ma ei suuda uskuda.mis toimub. Millised energiad. Millised naised. Milline Vägi. Sõnad said otsa. Tunne on. TänulikkusSee,mis sa Grete oled selle grupi näol loonud on kullast ka kallim. See….ma ei saa seda sõnadesse panna.

Katrin

Teadliku Tervenemise Kool

Toetav grupp ja teadmised mida Grete meile edasi annab Ma olen nii tänulik, et mul päriselt ka on võimalik rääkida hingelt kõik ära ja keegi ei jaga hinnanguid ning keegi ei mõista hukka. Aitäh teile selle energia ja toetuse eest!

Kimberly

Teadliku Tervenemise Kool

Mina tulin sellepärast, et urust välja tulla. Esialgu muidugi turvaliselt, kinnises grupis. Sain aru, et siin Tervenemise Koolis undamendis lihtsalt ei pääse sellega, et nagu natuke libistad mööda pealispinda, niipalju, kui parasjagu viitsid Tulin oma tundeid, mõtteid ja tajumisi väljendama ja nii ka ise nendest paremini aru saama. Ja veel tahan tulla välja iseenda mugavustsoonist, sellest stagnatsiooniga sarnanevast olekust, kus kõike saab kuskile tulevikku edasi lükata. Ma nii väga loodan, et selle eest hoolitseb siin Grete-Edith , kes annab energeetiliselt jalaga tagumikku, kui vaja. Ja mis tähendab, et olen valmis tegema iseendale ebamugavaid valikuid, mis aitavad mind oma taotluse teostamisel. Jippiii, välk ja pauk 

Kaja

Teadliku Tervenemise Kool

Kursuste tagasiside

Enesearmastus oli nii võimas! Alguses oli üpris keeruiline minna sinna tundesse, aga siis mõistsin, et ma ei olnud ennast vabaks lasknud. Kohe pärast seda, ma tundsin nii meeletut armastuse tulva minu peale voolamas. Oli nii taipamist kui aksepteerimist miks on tähtis ennast armastada. Tänan Sind selle kogemuse eest ❤

Kersti

Enesearmastuse kursus

Grete, südamest tänulik Sinu “Enesearmastuse” koolitusele. Suured protsessid ja palju pisaraid ja pole iialgi kogenud nii mõnusat NPA protsessi, ilma kiirustamata ja mõnusa muusika saatel. Endale meeletult tänulik, et valisin selle endale! Aitäh, aitäh, aitäh, Grete ❤❤❤

Inna

Enesearmastuse kursus

Suured tänud sulle Grete ❤ Tegin Enese armastuse koolituse lõpuni ja nüüd sain lõpuks asjale pihta. Oli suur protsess kus taipamine ” sibula koorimisest “ja teine taipamine et NPA minul ei toimi mõne minutiga 🤗. Väga hea koolitus rahulikus tempos ja soovitan ka teistele.

Raili

Enesearmastuse kursus

Sellest on nüüd möödas umbes kuu aega ja tulemused on nüüd silmaga nähtavad. Ma testin nüüd kõike mida ma võin ja ei või süüa. Ma olen saanud nii palju asju tänu sellele korda. Tead ju isegi mis asjad 😁Mees on teinud viimasel ajal komplimente ja kaal hakkas ka lõpuks liikuma. Ma poleks arvanud, et see on nii lihtne. Ma olen sulle nii nii tänulik 😄

Agnes

Lihastesti kursus

Tänan veel kord, et tegite selle kursuse nterneti kaudu kättesaadavaks. Mul on selle info üle väga hea meel ja olen kindel, et hakkan seda oma elus ja töös kasutama.

Teele

Lihastesti kursus

See kursus ületas kõik mu ootused. See oli imeline ja elumuutev kogemus. Juhendaja ja õpetamismeetodid on väga julgustavad, väga maandatud ja abistavad. Kasutan siit õpitut iga päev oma mehe, pere ja klientide peal. Aitäh suurepäraste tööriistade eest, mida nendest moodulites õppisime. Sa oled parim õpetaja ja ma  ootan juba tulevasi koolitusi.

Mari-Liisa

Lihastesti kursus

GRUPPIDE, RETRIITIDE JA TÖÖTUBADE TAGASISIDE

Sisemise külluse koolitus