fbpx

Hingeteadvuse eraseansile broneerimine

Samm 1

Täida allolev vorm

Samm 2

Saa kinnitus meil

Samm 3

Vasta kinnitusmeilile 

Alates 1.06 2021 võtan taas vastu uusi kliente

Broneerimise vorm

Grete-Edith

Tere armas hing!
Oman 10 aastat praktikat enesearengu  ja psüholoogia valdkonnas

Samm sammu haaval olen omandanud teadmisi läbi mitmete koolituste ja praktikate. Olen lähenenud maailmale läbi bioenergeetika ning vaadelnud seda tänaseks mitme erineva nurga alt. Olen õppinud tundma ja tõlgendama energiaid ja leidnud tee sügavale iseendasse. Kõik need teadmised olen rakendanud oma ellu, et saavutada tasakaal oma keha ja hinge vahel. Aastaid tagasi teadvustasin endale alateadvuse piiritu jõu olemas olu ning hakkasin seda omal nahal praktiseerima. Tänaseks päevaks olen leidnud imelise Hingeteadvuse meetodi kuidas kiirelt oma alateadvusesse sukelduda ning muuta seal seda mida ma ise soovin oma elus muuta. Seda kiirelt ja tõhusalt. Meie alateadvus peidab endas 95% meie olemusest. Igapäevaselt teeb meie keha miljoneid liigutusi ja tegevusi mida kontrollib hoopis meie alateadvus mitte teadvus. See avastusretk on olnud imeline ning täna jagan läbi oma Hingeteadvuse teraapiate ja koolituste sulle kõiki neid praktikaid mida sa saad oma ellu rakendada, et muuta oma elus neid olulisi aspekte mis siiani on jäänud tulemuseta.
Armastusega Grete-Edith

Küsimused ja vastused

Teraapiasse tulemiseks on tihti olemas mingi sisemine impulss, mis ütleb, et oleks vaja pöörduda enda avastamiseks või oma olemusele uute suundade leidmiseks spetsialisti poole. Võib olla ka mingi konkreetne probleem, mis on pikemat aega häirinud ja millele ei leidu vastust. Vahel tundub, et ärevus, masendus, üksindus või mõni muu häiriv seisund segab normaalset elurütmi.

 

Ilmselt tasub kaaluda teraapiat kui Sind painavad pikemat aega küsimused:

 • Miks ebameeldivad mineviku kogemused teevad haiget siin ja praegu?
 • Kas see peab siis kestma terve elu?
 • Miks ma ei ole rahul endaga?
 • Miks mul on hingeline valu, depressioon, tüdimus, väärtusetuse tunne ja hingeline rahutus?
 • Miks tunnen ennast nurka surutuna ja ma ei tea mida teha?
 • Kuidas inimene piirab ennast ja ei luba endale olla õnnelik?
 • Miks ma ei suuda saavutada eesmärke oma elus?
 • Kuidas saan muuta oma suhted abikaasa, laste, vanemate ja teiste oluliste inimestega paremaks
 • Miks ma kardan avalikku esinemist, oma ülemust, õhtul pimedas jalutamist või ämblikke?
 • Kas ma pean seda kannatama igavesti?
 • Kuidas ma peatab need sundmõtted?
 • Kuidas kõik teised on edukamad inimesed kui mina?
 • Miks ma õpin ja õpin (võõrkeelt, uut tehnoloogiat jm), kuid ei ole rahul tulemusega?
 • Kuidas kaitsta ennast manipulatsioonide eest?

KKK

Kas ma saan broneeringu tühistada?

Jah sul on võimalik tühistada broneering ning 24 tundi enne seansi algust on see sinule tasuta. Sensile mitte ilmumise eest ette teatamata, tuleb sul tasuda 50% valitud seansi hinnast.

Millist teraapiat valida?

Kõige parem on peale esimest kohtumist arutada terapeudiga milliseid tehnikaid sinu raviplaanis kasutada ja mis on kõige effektiivsem just sinule. Üksikule seansile tulles pole vahet millise teraapia sa valid!

Milliste teraapiate vahel on võimalik valida?

Hingeteadvus (HT) meetod, TFT (Mõtteväljaravi) , Meta-EFT, Emotsioonide kood, Hiina loodusteraapia, Energiameditsiin, Bars, Facelift

Miks minu elus midagi ei muutu?

Vastus on kindlasti olemas ning lihtsam kui sa arvata oskad. Küsimus seisneb pigem selles, kas see vastus Sulle endale on hetkel veel vastuvõetav. Selleks, et midagi muutuma hakkaks on vaja kliendi poolset pühendumist.

Kus ja kuidas toimuvad seansid?

Tallinnas toimuvad seansid Mustamäel (täpne aadressi saadame peale broneeringu kinnitamist. Mitmeid seansse on võimalik läbi viia ka video vahendusel mille toimumine saab olla kokkuleppel.

Kas ma saan telefoni teel broneerida?

Hetkel ei ole see veel võimalik! Broneerida on võimalik ainult kirjalikul teel, kuna töö iseloomust lähtuvalt ei ole ma kogu aeg kätte saadav