energia süsteemidealkeemia

 

Millist kogemust sa Hetkel otsid?

Personaalne juhendmine ja teraapia

1-1 töö on kõige efektiivsem viis lahendada just Sinu elus hetkel esile kerkinud probleeme. On mitmeid eribevaid võimalusi kuidas üks ühele tööd teha, et saada Sinu jaoks parimad võimalikud tulemused.

Online – kohe saadaval

Valikus erinevad praktikad, koolitused ja kursused, mida saad teha omas tempos ning mille läbimisel saad rohkem iseendaga kontakti, vabaned ebavajalikust, saad targemaks ja õpid oma elus uusi asju.

Tervenemise Kool

Teadliku Tervenemise Kool avab peagi uuesti uksed!
Selles koolis õpid sa aktiveerima oma keha võimet ISE ennast tervendada, taastad ühenduse oma energiaressurssidega ja võid avastada kui hea on elada kannatusevaba elu.

Tulemas üritused ja praktikad

1-1 töö on kõige efektiivsem viis lahendada just Sinu elus hetkel esile kerkinud probleeme. On mitmeid eribevaid võimalusi kuidas üks ühele tööd teha, et saada Sinu jaoks parimad võimalikud tulemused.

Online – kohe saadaval

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Donec sollicitudin molestie.

Tasuta materjalid

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Donec sollicitudin molestie.

Raamatud

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Donec sollicitudin molestie.

Meisterklassi Programm

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Donec sollicitudin molestie.

Tervenemise Kool

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Donec sollicitudin molestie.

Energia süstemide alkeemias võetakse inimest kui ühte tervikut ning eesmärgiks on viia inimese organism uuesti tasakaalu mis on HEA tervise eelduseks.

Selle aastatuhandeid vana tervisesüsteemi aluseks on tao, hiina keeles tee, rada, millel me oma elus kulgeme. Mööda rada liikumiseks on vaja tervet keha ja tugevat vaimu, et elu keerdkäikudega parimal viisil toime tulla.

Ainult läbi tao sa saad aru, kuidas ja kuhu kulgeda ilma vastupanuta ning selle aluseks on ISEENDA kõikide osade teadvustamine.

Kui keha, hing ja vaim on harmoonias, on meis ka Yin (nais) ja Yang (mees) energia tasakaal ning seeläbi muutub meie elutee naudinguks.

Hea tervis on organismi tasakaalu seisund, kus on energia saab takistusteta liikuda kõiges mille osa Sina täna oled

Viie energia süsteemi põhimõte on jõuda algpõhjuseni ning panna kurnatud ja kinni jäänud energiad taas liikuma.

Kuidas Energia süsteemide alkeemia sind aitab?

Leia oma elu tasakaal, energia ja õnn loomulikul viisil.

Energia Süsteemide Alkeemia käsitleb energiapõhiseid meetodeid, mis aktiveerivad inimese keha võimed end ISE tervendada.

Teadlik ja püsiv tervenemine toimub alati SEEST VÄLJAPOOLE!

Me koosneme paljudest eraldiseisvatest süsteemidest, mis omavahel on väga tugevalt seotud. Selle asemel, et tegeleda ainult meele, keha või spirituaalse osaga eraldi, tuleb tervenemiseks käsitleda inimest kui tervikuna toimivat organismi. Kui ühes süsteemis on tekkinud tasakaalutus, mõjutab see alati paljusid teisi süsteeme. Mida enam on meie organismis tasakaalutust seda suurem on tõenäosus, et kokkuvõtvalt loob see meile haigusi, kannatust ja pidevaid probleeme.

Süsteemsete meetoditega tervendamine on kordades tõhusam ja jätkusuutlikum kui kiired “tee mind korda” meetodid. Tervenemine on pikaajalisem protsess, mis võiks olla lihtsasti arusaadav ja omandatav selleks, et see aitaks inimest püsivalt. Tõhusaks ja püsivaks muutuseks on vaja inimesel areneda tervikuna.

Energia Süsteemide Alkeemias kasutatavate õpetustega on võimalik ümber töödelda pikaajalisi mälestusi, uskumusi ja käitumist, et soodustada püsivat ja terviklikku paranemist.

Meie sees on olemas võimed, kus me suudame ENAMUS oma elus esilekerkivad probleemid ISE ära lahendada.

Mis oskused sa kogu eluks omandad?

N

Sa tõstad enda teadlikkust iseendast ja õpid ennast sügavamalt tundma.

N

Sa õpid oma energia süsteeme ise tasakaalustama.

N

Sa õpid tasakaalustama oma keha, närvisüsteemi, meelt ja mõtteid.

N

Sa õpid tundma ning muutma oma reaktsioone pingelistes olukordades.

N

Sa tood enda elus esile rohkem rahulolu ja vähendad vastupanu elu vastu.

N

Sa õpid ennast vaatlema kui tervikut ning käivitad tervenemise protsessid holistiliselt.

N

Sa õpid tundma oma võimeid ja muutma oma piiravaid käitumismalle.

N

Sa õpid kuidas tervendada suhteid, kiindumushaavu, hingevalu ja muid lapsepõlvetraumasid.

Energia süsteemi alkeemia looja ning autor

Grete-Edith Frodi

Grete-Edith Frodi

Energia süsteemide alkeemik

Tervenemine saab toimuda ainult seespoolt väljapoole! Ära proovi muuta maailma, vaid ole valmis muutma ainult ennast.

Olen töötanud energiatega poole oma elust ja täna pakun oma klientidele tõhusamat ja pikaajalisemat lahendust. Minu elu eesmärk on edasi anda teadmised mis aitavad teadvusel areneda hirmust eemale ja pöörduda rahulolu poole.

Olen otsinud terve elu suuremat tõde mis on nõudnud  minult järjest laiehaardelisemat maailmavaadet. Minu tugevaimaks küljeks on asju mitte isoleerida, vaid vaadelda neid kui tervikuna toimivat süsteemi millest igaühel on oma roll ja eesmärk. Tõde ei ole paljad teaduse faktid mida on suudetud ära tõestada, vaid nende integreerimine individuaalse inimese reaalsusesse toimival ja tulemuslikul viisil.

Valu ja ärevuse vähendamiseks ning ebamugavustunde leevendamiseks otsisin ise mitmeid aastaid lahendust. Kasutasin ja õppisin palju tööriistu ja praktikaid ning aja jooksul hakkasid need looma uusi olemisviise millest Energia Süsteemide Alkeemia välja hakkas arenema. Nüüdseks on olemas Energia Süsteemide Alkeemia õppimiseks mitmeid võimalusi millest põhiliseim ja terviklikum on 2020 aastal asutatud Teadliku Tervenemise Kool ja Meistriprogramm.

Energia Süsteemide Alkeemia aitab Sul terveneda holistiliselt ning läheneda probleemidele juuretesandil. Olen ühendanud sellesse kõige tõhusamad füüsilised, psühholoogilised ja spirituaalsed meetodeid, mis aitavad inimesel õppida oma elu eest ISE VASTUTAMA ning seda teadlikult MUUTMA. Ma jagan sinuga enda teadmiste ja kogemuste kvint essentsi ning annan sulle edasi toimivad töövahendid kogu eluks! 

Kui Sa tunned kutset mängida oma elu eduka reaalsuse kulgemises võtmerolli, siis Energia Süsteemide Alkeemia on see, mis aitab sul mõista oma olemust ja astuda hingena oma kõrgeimasse teadvusesse. Kui satunned, et soovid teadlikult mängida välja see roll, mida Sa tulid selles kehastuses mängima, siis oled jõudnud õigesse kohta.

Ma ei usu karmasse ega saatusesse kuna olen kogenud, kuidas meie Hinge erinevad mustrid ja süsteemid vastutavad meie reaalsuse loomise eest. Seni kuni sa pole oma elus teadvustanud alateadlike süsteemide tööd, juhib see Sinu elu ja sa nimetad seda saatuseks.

Energia Süsteemide Alkeemia paljastab nii toetavad kui ka ammu ajahambasse jäänud süsteemide mustrid. Meis kõigis toimuvad iga päev süstemaatilised ja automaatsed protsessid millest meil alati pole aimu. Mõtle hetkeks sellest kui ainulaadsest operatsioonisüsteemist, mis juhib ainult Sinu elu ja kogemust füüsilises kui ka energeetilises reaalsuses.

Hinge mustrid on meie olemuse mälupank, mis sisaldab kogu teavet kõige kohta, mida oleme kogu oma elu jooksul kogenud.

Oluline pole täna see, et sa oled midagi oma elus kogenud, vaid pigem kuidas see kogemus täna SIND mõjutab!

Energia Süsteemide Alkeemia pakub viiel energia tasandil erinevate Hinge süsteemide uuendamist. Süsteemi ja meetodite looja ja asutaja on Grete-Edith Frody, kes on pühendanud üle poole oma elust energiate tundma- ja juhtima õppimisele.

Töötamine koostöös

hingega

Luba oma hingel juhatada ennast

parima võimaliku Minani

Kas Sa oled tundlik hing, kes hoolib sügavalt, armastab täielikult ega lepi kunagi „piisavalt heaga”. Kas hetkel sa soovid, et võiks midagi parem olla? Kujuta korra ette, milline oleks Su elu, pere, äriga või elu üldiselt sujuks nauditavamalt. Kui hea tunne see oleks?

Kui me esimest korda oma Kõrgemast Minast eraldume, on meie hinge teadvus värske ja puhas! Meie Kõrgema Mina kaudu oleme 100% ühendatud Allikaga. Aja jooksul mudib elu meid vastavalt reaalsusele mille mõjuväljas me elame.

Me langetame ellujäämise nimel otsuseid, mis viivad meid joondusest välja sellega, kes me tegelikult oma keskmes oleme.

Elu jooksul tekitab see energiaplokke, haigusi, halbu harjumusi, mõtte- ja energia mustreid, koodide korruptsiooni, darma lõhenemist, dukkhat ja karmat millega me leppida ei soovi. Kergemal juhul elab inimene elu millega ta rahul pole ja halvemal juhul tabab teda vaimu nõrkus ja sellega kaasnevad seisundid nagu ärevus, depressioon, apaatsus, mõttetuse tunne ja elujõu kadumine.

TAASTA OMA HINGE ALGNE JUMALIK TÄIUS

Sa pole jõudnud siia kogemata, miski juhatas sind siia, olgu selle põhjuseks uudishimu, süda, sisetunne või kasvõi nina mida sa igale poole pistad. Oluline on see, et sa oled siin ja praegu! Kui sa seda loed, siis sinu Hing on otsustanud, et aeg on küps OMA hinge mustreid puhastada ja uuendada.

See on universaalne tõde, et kõik tuleb Sinuni mitte siis, kui sa seda tahad, vaid kui sa selleks valmis oled. Energia Süsteemide Alkeemia loojana olen oma elus kolistanud läbi mitu hingepimedat aastat, selleks et tõõle panna oma hinge puhta potentsiaali ja juhatada hingesid oma puhta teadvuse ärakmiseni.

Ma jagan Sinuga ainult seda, mida ma oleks tahtnud, et aastaid tagasi mulle lihtsas keeles lahti seletataks. Kutsun Sind teekonnale iseendasse oma ainulaadse HingeTeadvuse juurde.

Kas soovid teadlikult suunata oma hinge teekonda?

Kui sa soovid Energia Süsteemide Alkeemiasse sukelduda siis tea, et juhendan sind läbi mitmemõõtmelise, ülimalt alkeemilise, iidsete teadmise ja võimsate vabanemis protsesside, mis avab Sinus võimed OLLA see võimas looja, kes SA tegelikult oled.

Selleks, et sa saaksid luua seda, mida soovid tuleb luua taasühendus allikaga.

See tähendab endasse vaatamist, kasvamist, integreerimist, tõele otsa vaatamist, emotsioonide läbi töötamist, oma olemuse erinevate kihtide tundma õppimist, mõistmist ja kaastunnet koos puhta armastusega.

Kui sa hakkad nägema ja mõistma seda, kuidas sa oled loonud selliseks, kes sa täna oled, saad sa muuta seda, kes sa oled homme.

Mis on Hingeteadvus

N

Igal hingel on erinev elukogemus, mis määrab teekonna keerdkäigud tagasi allikani.

N

Sinu hinge teadvus kannab endas infot, kuidas meie mitmemõõtmeline mina töötab.

N

Igal hing kannab endas algupärast energia mudelit mille väljas ta ennast hästi tunneb.

N

Igal hingel on teadvuse väli mis kannab endas infot.

Töötamine

puhta

teadvusega

Sinu hinge ja teadvuse avardumine ning tervenemine algab valikust

Kõike luuake kaks korda – esimene kord sinu teadvuses ja järgmine kord Sinu reaalsuses.

Idamaade õpetus on tänini universaalne, kus kõik osutavad samale Tõele, et me pole ainult meie keha, meel või tunded, vaid seda vaatlev ja tunnistav teadvus. Teadvus on avatud ja ulatub kõikjale, tal pole uskumusi ega valu. Ta võib hüpata kolm korda päevas lennukist välja ja naudib igat sekundit sellest lennust

Kujunda ümber, de-kodeeri ja puhasta

Ilma oma teadvuse aktiveerimiseta pole võimalik inimesel jõuda õndusesse ja valgustumiseni. Kasutades teadvuse väge ja kõrgema mina juhatust saame ümber kujundada mustrid, mis sinu kasuks enam ei tööta.  Töötame läbi vahemälus kinni olevad blokeeringud, mis ühel või teisel kujul sinu elus pidurit tõmbavad ja süsteemi tööd häirivad.

Eenergia Süsteemi Alkeemias on mitmeid meetodeid mis praktiliselt aitavad sul teadvust kasutama hakata. Mida vilunumaks sa teadvusega töötades saad, seda efektiivsemalt saad sa terveneda, õppida tunnistama enda erinevaid osasid ja olema ühenduses oma hinge teadvusega.

Töötamine

alateadvusega

Kõik piirangud mis sind tagasi hoiavad on alateadlikud!!!

Vastasel juhul oleks sul olemas kõik nii, nagu Sa tahad…

Sageli on meie tegevused või reaktsioonid elus ajendatud sellest, mis toimub meie alateadvuses. Need reaktsioonid on meie teadliku meele eest peidetud ja uinunud olekus.

Mis elu sa elaks siis, kui sul oleks ligipääs oma alateadlikele mustritele ja sa oskaksid neid muuta?

Siikohal tuleb arvestada, et probleemide lahendamine ja millegi loomine on kaks täiesti erinevat protsessi. Inimesed on keskendunud sellele, et lahendada probleeme selleks, et luua paremat tulevikku mõistmata, et loomine on oleviku jäljendamine. Kui sa hetkel tegeled probleemide likvideerimisega ainult teadlikul tasandil, siis teed sa seda ka tulevikus.

Alateadvust tervendades on oluline juhtida energia läbi aktiivsete elu aspektide, nii et hakkavad avalduma peidetud hoopis osad. Kui töötada alateadvusega on võimalik luua pikaajalisi positiivseid muutusi. Sisuliselt kui asendada alateadvuse vanad seosed uute positiivsemate või neutraalsematega, siis toob see kaasa muutusi mõtlemises ja käitumises. Inimene kogeb maailma positiivsemalt ja rahulikumalt laseb elul voolata.

Läbi ESA Method-i saame otse suhelda alateadvusega, teda ümber õpetada ja käskida tal meie keas ning ajus asjad ümber töödelda.

ESA Method™ võimaldab alateadlikke mälestusi teistmoodi töödelda, mälestustega seotud valu väheneb ja emotsioonide energia töödeldakse ümber. Kui alateadvuse erinevad osad ennast ära reguleerivad, mõjub see väga rahustavalt kõige suhtes mis on seotud hirmude, ärevuse ja stressiga. Protsess toimub enamasti lõõgastudes ja passiivselt kuulates, aeg-ajalt teadlikult registreerudes, et hinnata edusamme. 

See 21-päevane minikursus sobib suurepäraselt neile, kui soovite maitsta ESA Method™-it ilma eraseansi või pikaajalise õppeta.

N

Kodeerime keha ellujäämise seisundist elamise seisundisse ja puhastame alateadvust ebavajalikest süsteemivigadest.

Töötamine

arhetüüpidega

Selleks, et midagi oma elus saavutada pole alati vaja tervendada seda kes sa oled, vaid pigem tuleb õppida tundma KES SA JUBA OLED!

Milliseid stereotüüpe sinu Arhetüüpid endas kannavad?

Viie energia süteemis õpime tundma

viite energia arhetüüpi, mis kannavad endas erinevaid rolle.

Tule energia-

Maa energia-

Kristall energia-

Vee energia-

Puu energia-

ARHETÜÜBID

 

Töötamine

mõttemustridega

Kui sa elaksid ilma igasuguse  jututa oma peas ja meeles, siis milline sinu elu oleks?  Suur roll meie identideedist koosneb uskumustest mida väljendavad muutliku tujuga mõttemustrid. Mõtted ja uskumused on tihti need, mis ei lase inimesel elada voo seisundis ja luua, sest kogu aeg on midagi puudu, pahasti, katki, valesti või ohtlik. 

Töötamine

emotsioonidega

Lõviosa inimeste vaevustest, stressist ja ärevusest põhjustavad hirmud ja allasurutud emotsioonid, mis loovad kehas tihtipeale suurt ebamugavust. Elu on nagu pidev langevarju hüppele minek kus rahu ja turvalist tunnet enda sees on vähe. Sa tead, et langevari on seljas, kuid emotsionaalne osa sinust kardab viimase minutini lennukist välja hüpata.

Igapäevased aktiivsed emotsioonid on ühed meie tervise laastajad ning siis on veel allasurutud emotsioonid mis on seotud mälestuste ja läbielatud valudega. ESA Method-ga saab mälestustega seotud negatiivseid emotsioone lagustada. Kõik emotsionaalsed laengud mis on jäänud maha laadimata loovad piiramatud hulgel kaitsvaid piiravaid uskumusi, saboteerivat käitumist, hirme, ärevust ja foobiaid. Neid peaks ja saab ka valutult neutraliseerida. ESA Methor-iga on võimalk üle saada isegi emotsioonidest mis on seotud pikaajalise trauma, ärevuse ja stressiga, mille tulemuseks on teie jaoks suurem elurõõm ja rahulik olemine oma kehas.

Töötamine

kehaga

Töötamine

hingehaavadega

hingehaavad pmgyj

Töötamine

traumadega

Varase trauma mõju on nii sügav, kuna see ilmneb neil kriitilistel perioodidel, mil aju areneb ja organiseerub kõige kiiremini. Kuna varases eas saadud kogemused määravad küpse aju korralduse ja funktsiooni, võib lapsepõlves ebasoodsate sündmuste läbimine avaldada tohutult negatiivset mõju varasele aju arengule, sealhulgas sotsiaalsele ja emotsionaalsele arengule.

Sed porttitor lectus nibh. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis

Contact

info@diviai.com

(235) 462-1351

1234 Divi St. #1000
San Francisco, CA 94220