fbpx

Saavuta kiiremini soovitud tulemused

Hingeteadvus käsitleb inimest kui tervikut ja aitab saavutada kõikides eluvaldkondades kiired muutused. Mis siis, kui sinu hing ja teadvus peavad tegema koostööd selleks, et sinu elu oleks elamist väärt kogemus, iga päev!

Koolitused, teraapia, online kursused ja töörühmad

Hingeteadvuse tehnikad

Minu nimi on Grete-Edith. Olen imelise elu loomise teekonnal ning loon oma elu läbi teadlikkuse. Olen loonud Siiralt Sinule ja Imelise elu loomise grupi. Aitan inimestel jõuda iidsete tõdedeni, mis on meie endi sees olemas. Olen lapsest saati teadnud, et siin maailmas on midagi enamat, kui see, mida me esmapilgul näeme. Aastaid on mind paelunud filosoofia, psühholoogia, iidne rahvameditsiin ja teadus. Oma praktikates kombineerin neid kokku, luues omanäolised ja toimivad abivahendid, mis aitavad inimest tuua tagasi teadlikkusse ja oma tõelise olemuse algallikasse.

Kui inimene on ühenduses kõigega ja laseb lahti oma Mina pildist, saab kõik tema maailmas hetkega muutuda.

3000+

eraklienti teenindatud

118

koolitust läbi viidud

1760

kursustel osalenuid

10+

aastat kogemust

Kuidas ma saan sulle kasulik olla

Algamas kursused

HTK liikmed

Vabasta ise tehnika

Facebooki toetusgrupp

Suletud keskkond, kus sa saad ligipääsu esmastele vahenditele, et oma elu teadlikumalt looma hakata.

Keskkond, kus sa saad esitada mulle oma küsimusi ja minuga otse suhelda kui ma otselülitusi teen.

Podcast

Räägin Podcastis eluslitel teemadel nagu suhted raha ja seks. Austan sinu aega ning teen need armsalt lühkesed kuis toon sinuni lühidalt kvint essentsi.

Käitlen ka teemadel, et mida on vaja selleks, et saaksid elada oma elu täiel rinnal ja vastu võtta seda rõõmu, mis on sinu täielik sünniõigus.

Online kursused

Saad koheselt ligipääsu juba loodud online kursustele.

Siit leiad informatiivseid webinare ja podcaste.

Meele ja hinge toetuseks meditatsioonid ja juhatatud hüpnoosid korduma kippuvatel teemadel.

Saad kohese ligipääsu kõikidele webinaridele meditatsioonidele, ja kursustele mis muudavad inimeste elusid

Klientide tagasiside

Sa jagad meile vaid parimaid tööriistu, teadmisi, nippe ja trikke elu loomiseks. Minu jaoks isiklikult ülioluline see turvaruum, kus päriselt kehtib 4 seina reegel ja info välja ei leki, hinnanguid ei anta, maha ei tehta 😇🙏 See naiste toetus💜!

Karmen

Äitähh selle turvalise keskkonna loomise eest, kus sai vabaneda ja avarduda kõik mis sellel hetkel oli energiatest kantud.

Triin

Olin valmis, et nutan ja miskid emotsioonid saavad sellise lennu, et ma ei saa nendega pidama. Mis aga juhtus, oli see, et avastasin, kui kerge oli olla peale Grete-Edithi harjutusi. Kus need varem mu elus olid? Enamus mähkimisi ja enesepiinamisi oleks olemata. Nii siiralt tänulik sellele õhtule! Tänulik kõikidele, kes osalesid! Sellest õhtust alates on hinges enneolematu kergus ja rahu. Ma isegi ei oska seda seletada. Tunnen, et saan kõigega hakkama ja millega kohe ei saa, siis tuleb aega, kui saan. Mu kärsitus enda suhtes ja enesekriitika kadus kuhugi. Need asjad ja emotsioonid, mida endas nii kaua olin kandnud, on kadunud. Vaatan neid hetki, mälestusi, inimesi, mis/ kes enne nii tohutult haiget tegid nagu filmi ja need ei tekita vähemalt praegu enam mingeid tundeid- see on nii kummaline mu enda jaoks. Uskumatu suisa.

Maarja

Mulle meeldib, et nii paljude erinevate teemade kohta on väga head ja sisukat infot ja harjutusi, mis edasi viivad. See ka meeldib, et mingeid teemasid kordame, siis jääb rohkem päriselt mu ellu ka, muidu paljud kiiruga korraks omandatud asjad ei jõua päriselt mu igapäeva ellu. Mulle meeldib see, et siin on täiega palju hästi kalleid ja hästi lähedaseks saanud inimesi. Meeldib see, et ei tormata nõu andma, kui seda pole küsitud. Meeldib see, et meil on zoomid ja päriselu kohtumised. Meeldib see, kui liikmed ka jagavad oma teadmisi ja ka see, kui jagatakse kogemusi sellest, kuidas harjutustega/praktikatega toimetatud, see vahel jälle inspireerib ise tegema midagi, mida võib-olla selleks hetkeks ei ole veel oma ellu võtnud. See ka meeldib, et meil on huumorimeelega inimesed siin ja nalja saab ka. See, et teiste jagamised annavad võimaluse uurida oma sisemaailma mingite nurkade alt, mida enne poleks taibanud…

Ele-Reet

Mulle meeldib see, et tekkinud küsimused saavad livedes vastused. Kõik grupikaaslased on nii toredad ja toetavad. Mul on tunne nagu kuulun suurde ja armastavasse perre. Tänan teid kõiki selle eest.

 

Merle

Kes, kus, millal?

Kes on Grete-Edith?

Grete-Edith on ettevõtja, koolitaja, terapeut, investeerija ja igapäevaelu filosoof. Naine omaenda teekonnal ja läbi oma kogemuse kasvav hing.

Ta on Hingeteadvuse ja Siiralt Sinule asutaja ning on olnud mitmete edukate ettevõtete käivitavaks jõuks.

Aastaid on teda paelunud filosoofia, psühholoogia, iidne rahvameditsiin ja teadus. Juba lapsena huvitas teda miks inimesed nii käituvad ja valivad!  Täna on ta keskendunud enesearengu müütide purustajamisele ja toob inimesteni mitmes erinevas võtmes võimalusi kuidas inimesed jõuaksid päriselt oma soovitud tulemusteni.

Grete-Edith omab üle 10 aastat kogemust antud vallas, mis tänaseks hõlmab endas bioenergeetikast kuni neurolingvistikani välja. Ta aitab inimestel jõuda iidsete tõdedeni, mis on meie endi sees olemas. Oma praktikates kombineerib ta kokku kõiki teadmisi  luues omanäolised ja toimivad abivahendid, mis aitavad inimest tuua tagasi teadlikkusse ja oma tõelise olemuse algallikasse.

Grete-Edith on väga ägeda poja ema ning üle kümnendi olnud partneriks oma hingesugulasele, kes on olnud tema kõrval kogu selle hullumeelse ja veidi “veidra” enesearengu teekonna. Grete-Edith on töötanud terve elu erasektoris pangandusest kuni klinditeeninduseni välja. Panganduses töötamine inspireeris teda ka aastaid tagasi investeerimisega alustama ning tänaseks on saanud sellest suur elu osa.

“Olen lapsest saati teadnud, et siin maailmas on midagi enamat, kui see, mida me esmapilgul näeme. Kui inimene on ühenduses kõigega ja laseb lahti oma Mina pildist, saab kõik tema maailmas hetkega muutuda.” Grete-Edith

Kuidas ma saan sulle veel kasulik olla?

Meister Meel Programm

Suured muutused algavad esimesest sammust. See on programm, kus turvalises keskkonnas liigutakse väikese grupiga oma eesmärkide poole. MeisterMeel programmid on kolme kuulised. Selle programmi käigus saavad alguse suured muutused. Seal ollakse teineteisele rohkem toeks, kui ei kuskil mujal ning sammutakse oma püstitatud eesmärgi poole väikeste sammudega. Liitumiseks ei pea sul juba olema eesmärki. Selle me seame üheskoos paika esimesel nädalal läbi lihtsate võtete, mis aitavad sul kiirelt näda milline eluvaldkond vajab tuunimist.

Kõik eesmärki takistavad psühholoogilised piiranguid vabastatakse läbi HT praktikate.

HT Praktikad 

Olen HT praktikate koolitustesse pannud parimad teadmised kuidas kiirelt muuta teadvuse seisundeid. Kõik praktikad on korduvalt ja pikaajaliselt läbi testitud, et tuua sinuni optimaalseim ja parim lahendus kiireteks muutusteks. Praktikate eesmärk on aidata Sul muuta 10x kiiremini oma eluvaldkondi nagu raha, suhted, äri ja pere.

Minu eesmärk on sulle pakkuda mitmekordselt tagasi tulevat väärtust, mis sa selle praktika õppimise eest tasusid.

Eraseansid

Aitan sul leida lahendused probleemidele, mis ei lase Sul elust rõõmu tunda. Aitan sul tasakaalustada oma eluvaldkonnad või saavutada eesmärke. Tegelen teraapias stressi, ärevushäirete, negatiivsete mõttemustritega, traumade vabastamise ja depressiooniga. Teraapia saab olla abiks ka füüsiliste probleemide leevenduseks kuid mitte raviks.

Teraapia eesmärk on aidata inimesel lahti mõtestada blokeeringud mis ei lase inimesel kogeda elu õnneliku rahulolevana.

Hingeteadvuse kontakt

Võta meiega ühendust

Erasensile broneerimiseks palun kasuta vormi mille leiad SIIT

See lehekülg on kaitstud reCAPTCHA ja Google’i Privaatsuseeskirjadega ning kehtivad Teenusetingimused .

Teraapia ja eraseansid

Küsimused ja vastused

Teraapiasse tulemiseks on tihti olemas mingi sisemine impulss, mis ütleb, et oleks vaja pöörduda enda avastamiseks või oma olemusele uute suundade leidmiseks spetsialisti poole. Võib olla ka mingi konkreetne probleem, mis on pikemat aega häirinud ja millele ei leidu vastust. Vahel tundub, et ärevus, masendus, üksindus või mõni muu häiriv seisund segab normaalset elurütmi.

 

Ilmselt tasub kaaluda teraapiat kui Sind painavad pikemat aega küsimused:

 • Miks ebameeldivad mineviku kogemused teevad haiget siin ja praegu?
 • Kas see peab siis kestma terve elu?
 • Miks ma ei ole endaga rahul?
 • Miks ma tunnen hingelist valu, depressiooni, tüdimust, väärtusetuse tunnet ja hingelinet rahutust?
 • Miks tunnen ennast nurka surutuna ja ma ei tea mida teha?
 • Kuidas inimene piirab ennast ja ei luba endale olla õnnelik?
 • Miks ma ei suuda saavutada eesmärke oma elus?
 • Kuidas saan muuta oma suhted abikaasa, laste, vanemate ja teiste oluliste inimestega paremaks
 • Miks ma kardan avalikku esinemist, oma ülemust, õhtul pimedas jalutamist või ämblikke?
 • Kas ma pean seda kannatama igavesti?
 • Kuidas ma peatan need sundmõtted?
 • Kuidas kõik teised on edukamad inimesed kui mina?
 • Miks ma õpin ja õpin (võõrkeelt, uut tehnoloogiat jm), kuid ei ole rahul tulemusega?
 • Kuidas kaitsta ennast manipulatsioonide eest?
 • Miks mul on nii halb mälu?

Sotsiaalmeedias

Raha ja küllus