fbpx

Aktiveeri võime end ise tervendada

Teadliku tervenemise alkeemia!

Meil kõigil on võime end ise tervendada!

Pakun täna inimestele tervenemise võimalusi viiel erineval tasandil, mis tähendab kehast kuni hingeni lähenemist, mis võtab inimest kui tervikut.

 

  • Teadlik tervenemise hõlmab endas kehatööd ja selle närvisüsteemist ebavajalike reaktsioonide välja töötamist ja laengute maha laadimist. Meie keha on meie alateadvus, mis kannab endas infot, kogu sinu olemusest.
  • Teiseks oluliseks osaks on tervendada emotsioone, saada neist teadlikuks ja õppida oma energia ressurssi teadlikult suunama või vabastama.
  • Erinevate teraapiate seas ehk kõige olulisemaks peetud osaks on meie mõtete, ehk ego erinevate osade tervendamine hoiakutest, arvamustest, uskumustest ja valudest. See on minu jaoks siiski ainult üks osa mida inimeses käsitleda. Minu kogemus räägib, et kui tervendada keha ja emotsionaalsed valud siis meel terveneb sellega koos ja avab ukse sügavamale eneseteadlikkusse.
  • Vaikselt igale inimesele kättesaadavamaks saanud idamaade sügavam filosoofia on aktiveerida oma teadvus. Sinu teadvus kannab sinu eest hoolt ja aitab teadlikult ise hakata juhtima kõike seda, mis sinuga toimub ja millal. Millele sa suunad ja millel sa hoiad oma tähelepanu.
  • Viimaseks osaks me saame võtta meie hinge ja tema kogemuse selles kehastuses. Tema terviklikkus ja oma olemusega ühenduse taastamine selliselt, et kõiksus töötab läbi sinu hinge, et luua sinu ja sind ümbritevasse maailma armastust, kaastunnet, mõistmist ja teineteise toetust hinge tasandil.

Kuidas avada uks teadliku tervenemisele?

Tule ja õpi tundma enda sisemaailma ja oma võimeid Teadliku Tervenemise Koolis.

Avasta enda tõeline vägi!

Teadlik tervenemine läbi energia süsteemide alkeemia.

See kool on loodud selleks, et sa lõpetaksid asjade sundimise ja läbisurumise ning hakkaksid kõike looma oma elus kergelt ja ladusalt läbi viie energia alkeemia ja teadvuse. Selles koolis võid vabaneda paljust, mis sulle rahuldust ei paku. Võid leida uue eesmärgi oma elus edasi liikumiseks. Teadliku Tervenemise Kool on loodud Sulle, kui sa soovid õppida ennast sügavuti tundma ja muuta siiani muutumatuid aspekte oma elus! Teadliku tervenemise kool annab sulle ligipääsu viie energia süsteemi alkeemiale mille läbi õpid sa ennast ja maailma sügavuti tundma õppida. Saad kohese ligipääsu kõikidele materjalidele, mis on muutnud juba paljude inimeste elusid.

Klientide tagasiside

Sa jagad meile vaid parimaid tööriistu, teadmisi, nippe ja trikke elu loomiseks. Minu jaoks isiklikult ülioluline see turvaruum, kus päriselt kehtib 4 seina reegel ja info välja ei leki, hinnanguid ei anta, maha ei tehta 😇🙏 See naiste toetus💜!

Karmen

Äitähh selle turvalise keskkonna loomise eest, kus sai vabaneda ja avarduda kõik, mis sellel hetkel oli energiatest kantud.

Triin

Olin valmis, et nutan ja miskid emotsioonid saavad sellise lennu, et ma ei saa nendega pidama. Mis aga juhtus, oli see, et avastasin, kui kerge oli olla peale Grete-Edithi harjutusi. Kus need varem mu elus olid? Enamus mähkimisi ja enesepiinamisi oleks olemata. Nii siiralt tänulik sellele õhtule! Tänulik kõikidele, kes osalesid! Sellest õhtust alates on hinges enneolematu kergus ja rahu. Ma isegi ei oska seda seletada. Tunnen, et saan kõigega hakkama ja millega kohe ei saa, siis tuleb aega, kui saan. Mu kärsitus enda suhtes ja enesekriitika kadus kuhugi. Need asjad ja emotsioonid, mida endas nii kaua olin kandnud, on kadunud. Vaatan neid hetki, mälestusi, inimesi, mis/ kes enne nii tohutult haiget tegid nagu filmi ja need ei tekita vähemalt praegu enam mingeid tundeid- see on nii kummaline mu enda jaoks. Uskumatu suisa.

Maarja

Mulle meeldib, et nii paljude erinevate teemade kohta on väga head ja sisukat infot ja harjutusi, mis edasi viivad. See ka meeldib, et mingeid teemasid kordame, siis jääb rohkem päriselt mu ellu ka, muidu paljud kiiruga korraks omandatud asjad ei jõua päriselt mu igapäeva ellu. Mulle meeldib see, et siin on täiega palju hästi kalleid ja hästi lähedaseks saanud inimesi. Meeldib see, et ei tormata nõu andma, kui seda pole küsitud. Meeldib see, et meil on zoomid ja päriselu kohtumised. Meeldib see, kui liikmed ka jagavad oma teadmisi ja ka see, kui jagatakse kogemusi sellest, kuidas harjutustega/praktikatega toimetatud, see vahel jälle inspireerib ise tegema midagi, mida võib-olla selleks hetkeks ei ole veel oma ellu võtnud. See ka meeldib, et meil on huumorimeelega inimesed siin ja nalja saab ka. See, et teiste jagamised annavad võimaluse uurida oma sisemaailma mingite nurkade alt, mida enne poleks taibanud…

Ele-Reet

Mulle meeldib see, et tekkinud küsimused saavad livedes vastused. Kõik grupikaaslased on nii toredad ja toetavad. Mul on tunne nagu kuulun suurde ja armastavasse perre. Tänan teid kõiki selle eest.

 

Merle

Kes on Grete-Edith?

Grete-Edith on viie energia süsteemi alkeemia looja, tervendaja, ettevõtja, koolitaja, hingeterapeut, investeerija ja igapäevaelu filosoof. Grete on Edith Method looja ning teadlikute hinge protsesside läbiviia. Naine omaenda teekonnal ja läbi oma kogemuse kasvav hing.

Ta on Hingeteadvuse ja Siiralt Sinule asutaja ning on olnud mitmete edukate ettevõtete käivitavaks jõuks.

Aastaid on teda paelunud filosoofia, psühholoogia, iidne rahvameditsiin ja teadus. Juba lapsena huvitas teda miks inimesed nii käituvad ja valivad!  Täna on ta keskendunud enesearengu müütide purustajamisele ja toob inimesteni mitmes erinevas võtmes võimalusi kuidas inimesed jõuaksid päriselt oma soovitud tulemusteni.

Grete-Edith omab üle 10 aastat kogemust antud vallas, mis tänaseks hõlmab endas bioenergeetikast kuni neurolingvistikani välja. Ta aitab inimestel jõuda iidsete tõdedeni, mis on meie endi sees olemas. Oma praktikates kombineerib ta kokku kõiki teadmisi  luues omanäolised ja toimivad abivahendid, mis aitavad inimest tuua tagasi teadlikkusse ja oma tõelise olemuse algallikasse.

Grete-Edith on väga ägeda poja ema ning üle kümnendi olnud partneriks oma hingesugulasele, kes on olnud tema kõrval kogu selle hullumeelse ja veidi “veidra” enesearengu teekonna. Grete-Edith on töötanud terve elu erasektoris pangandusest kuni klinditeeninduseni välja. Panganduses töötamine inspireeris teda ka aastaid tagasi investeerimisega alustama ning tänaseks on saanud sellest suur elu osa.

“Olen lapsest saati teadnud, et siin maailmas on midagi enamat, kui see, mida me esmapilgul näeme. Kui inimene on ühenduses kõigega ja laseb lahti oma Mina pildist, saab kõik tema maailmas hetkega muutuda.” Grete-Edith

Hingeteadvuse kontakt

Võta meiega ühendust

Erasensile broneerimiseks palun kasuta vormi mille leiad SIIT

See lehekülg on kaitstud reCAPTCHA ja Google’i Privaatsuseeskirjadega ning kehtivad Teenusetingimused .

Sotsiaalmeedias