21 päevane

närvisüsteemi

restart

21 päevane närvisüsteemi restart on programm, mis on loodud selleks, et õpetada Sulle, kuidas kasutada oma keha, asendeid, hingamist, ja enesehoitust selleks, et vabastada stress, ärevus ja ülekoormus oma närvisüsteemist ja kehast. See aitab olla igapäevaselt rohkem kohal ja nautida seda mida teed. Kõik algab heast enesetundest.

Püsivma jäävad tulemused on võimalikud! Hea tervise ja enesetunde vastus peitub alati heas närvisüsteemi toimimises.

alustab 1. jaanuar 2024

Kas sul on raskusi hoida ennast stressivabana,

igapäevaste väljakutsetega silmitsi seistes?

Närvisüsteemi restart on programm, mis on loodud selleks, et õpetada teile, kuidas kasutada oma keha stressi, ärevuse ja ülekoormamise vabastamiseks oma elust. Püsivalt! See on võimalik ja vastus peitub meie närvisüsteemis.

Meil kõigil on elu jooksul välja kujunenud domineeriv stressireaktsioon. Võib-olla olete kuulnud võitle-, põgene-, tardu, klammerdu, lülita välja reaktsioonidest. Enamik inimesi võib kogeda kombinatsiooni mitmest reaktsioonist mis erinevate olukordade puhul vahelduvad, kuid neil kõigil on ka üks domineeriv stressireaktsioon.

Millises reaktsioonis Sa ennast ära tunned?

Karjuja

Võitle reaksiooon

Tunneb end raevu vastu jõuetuna. Pidevalt kontrollib ennast ja teisi. On pidevalt ärritunud ja sisemiselt rahutu. Konfliktid on kerged tekkima. Hoiab pikka aeg enda sees ja siis plahvatab. Närviline ja püsimatu, kogu aeg on vaja olla liikumises, selleks et mitte tunda. Kahetseb pidevalt oma laste peale karjumist. Plahvatuse vältimiseks krigistab hambaid. Annab teada valjuhäälselt oma soovidest. Manipuleerib ja provotseerib, et saada oma tahtmist.

Kihutaja

Põgene reaktsioon

On pidevalt hõivatud. Sageli ei suuda nad peatada ja ennast välja lülituda. Ei puhka ega lõõgastu, kui seda teevad siis see on ebamugav. Upuvad ülesannetesse. Kuhjavad endale rohkem, kui suudavad ära teha. Tuleb paremini välja, kui on pinge üleval. Ülesandeid kasutavad stressi vältimiseks. Muretsevad üle ja proovid saavutada kõike ja liiga palju. Suruvad hambad ristis kõigest läbi. Väldivad sisulisi jutuajamisi ja nö. “ujuvad” olulistes teemades minema.

Vältija

Tardu reaktsioon

Tunneb end pidevalt ummikus. Elukestev depressioon. Tunne, et keegi ei mõista mind. Peale intensiivsust poeb isolatsiooni ja oma turvalisse kesta. Arvab, et üksindus on ok ja õigustab seda. Pidev otsustamatus olulistes küsimustes. Tunneb end tühjana ja ütleb palju “ma ei tea”. Kogeb kehas kroonilisi lihaspingeid. Ei suuda leida endast inpulsse ja motivatsiooni asjadega peale hakata. Tihti ei leia kohta oma kehas ja maailmas. Otsib pidevalt kes ta on. 

Hauduja

Klammerdu reaktsioon

Vabandab palju ilma põhjuseta. Püüb olla teiste meele järele. Väldib iga hinna eest konflikte. Tunneb, et ta on koormaks. Otsib teiste kaudu kinnitust ja turvatunnet. On takerdunud tsüklisse, millesse kaasatakse tahtmatult ka teised inimesed. Sõltuv suhetest. Ei suuda ise öelda Ei ning ei suuda mõista teiste poolt seatud piire. Elab justkui paraleelreaalsuses, mis on tihti moonutatud omaenda agendade järgi. Tihti kannatavad need inimesed ka isiksusehäirete all.

Minestaja

Lülita välja reaktsioon

Sarnane tardumise reaktsiooniga välja arvatud see, et tema lihased muutuvad lõdvaks ja keha läheb lodevaks. See on automaatne reaktsioon, mis toimub pingelistes olukordades selleks, et kehas füüsilist valu vähendada. Selle kõige suuremaks järelemõjuks on kognitiivsed mälu probleemid ja lühimälu häired. Mõistus võib enda kaitsmiseks välja lülituda või minestab inimene lausa jalapealt ära. Rohkem levinud peale meditsiinilisi traumasid.

Järgmine närvisüsteemi restart alustab
1.jaanuar!

Kas oled kuulnud erinevat infot närvisüsteemi reguleerimisest ja oled mõelnud, kuidas seda oma igapäeva ellu integreerida?

Selle närvisüsteemi restardi eesmärk on õpetada Sulle, kuidas oma närvisüsteemi hallata ja motiveerida Sind tervenema 21 päeva jooksul läbi närvisüsteemi.

Uue harjumuse loomiseks kulub vähemalt 21 päeva, mille järel saad osa veel 7-päevast, et sellest saaks sinu elu osa.

Mida sa koolituselt saad?

Info

Igapävane info mis räägib Sulle, kuidas Sinu närvisüsteem töötab ja kuidas sellega tööd teha selleks, et oma keha ja elu muuta.

Vastused

Koolituse käigus toimub kolm veebikohtumist, mille käigus saad otse mentorilt küsida, sulle olulisi küsimusi.

Online

Kõik on otse-eetris või salvestatud seega osalemiseks ei pea te oma kodunt lahkuma. Iga päev saate omas tempos harjutused järele vaadata ja vajadusel korrata, kui see teile sobib. PLUSS pärast kursuse lõppu on teil veel 3 kuud juurdepääs kogu sisule.

Harjutused

Hämmastav rida spetsiaalselt valitud harjutusi, igapäevased somaatilised praktikad, õppevideod, hingamistöö, juhendatud praktikad, teadvuse aktiveerimise õpetused, polüvagaalsed praktikad ja palju muud…

Tugi

Toetavad kaaslased, kes on Sinuga samal teekonnal. Koos ühtse jõuna saavutame alati paremad tulemused kui üksinda pusides. 

Motivatsioon

Koos on kergem teha! Koolituse käigus räägime, kuidas hoida ennast motiveeritud, et muuta oma elu läbi närvisüsteemi. Tehke elu muutmine endale meeldivaks kohustuseks.

1 samm korraga

Samm-sammulised juhised, esitlused ja põhjalikud selgitused aitavad süvendada teie arusaamist ja hõlbustada teie õppimisprotsessi. Igapäevased õppevideod praktikate lahti seletamiseks ja läbimiseks.

Aeg

Selleks, et põhiprogramm läbi teha kulub sul vähem, kui 20 minutit päevas! Kui soovid rohkem panustada on sul alati võimalus teha boonuseid.

Boonused

Boonusena kolm Hingeteadvuse juhendatud protsessi keha, emotsioonide ja mõttemustrite läbi töötamiseks, mida saate kasutada nii tihti kui soovid. 

Saa oma elu ja keha ekperdiks 

Teie närvisüsteem mõjutab kogu teie elu ja düsreguleeritud närvisüsteem loob düsfunktsionaalse elu.

Seda on võimalik muuta, ise hallata ja ohjad enda kätte võtta. Põhiline teekond koosneb Sinu 21-päevasest teekonnast ja kõikidest osadest mis saavad Sinu kehas närvisüsteemi poolt puudutatud.

Avasta 21-päevasel transformatiivsel teekonnal oma võimed ise muuta oma närvisüsteemi seisundit ja õpi lihtsad võtted oma emotsionaalsete reaktsioonide reguleerimiseks, sisemise rahu tagamiseks ning sügava turvatunde ja ühenduse taastamiseks enda, teiste ja ümbritseva maailmaga.

Närvisüsteemi olulisus

Närvisüsteemi peamine ülesanne on edastada signaale ajust ülejäänud kehale. Närvisüsteem hoiab ka meie kehas optimaalseid tingimusi ja võimaldab meil vabatahtlikult liikuda, aidates meil selgelt näha, mõelda ja kogetut meelde jätta.

Närvisüsteem optimeerib meie keha funktsioone alates põhilistest kehaprotsessidest nagu hingamine kuni keeruliste protsessideni nagu mõtlemine. Ja kuigi selle stressi tekitamiseks pole palju vaja, talub närvisüsteem ka stressi hästi aga siiski mitte kroonilist.

Aeg-ajalt võib stressi hulk närvisüsteemi üle koormata, olgu see siis tingitud konkreetsetest käivitajatest, traumeerivatest sündmustest või lihtsalt ülekoormatud tunnetest. See hakkab mõjutama meie normaalseid kehafunktsioone ja kui seda ei kontrollita, võib see pikaajaline stress põhjustada suuremaid tervislikke ja sotsiaalseid probleeme.

Närvisüsteemi düsregulatsioon võib ilmneda ka vastusena traumale, kroonilisele stressile, lahendamata jäänud emotsionaalsele pingele, keha keemilisele tasakaalutusele või PTSD-le.

Kuidas aru saada, et närvisüsteem vajab restarti või lausa puhkust?

Kui teil esineb sageli mõni järgmistest sümptomitest, võib teie närvisüsteem olla reguleerimata. Ja see tähendab, et on aeg seda restartida ja teadikult ümber lülitada.

Pöörake tähelepanu, kui:

 • Tunnete end ülekoormatuna või kurnatuna
 • Ei tule toime pingeliste olukordadega
 • Lähete kergesti endast välja
 • Kipud üle mõtlema või oma mõtetesse uppuma
 • Tunned end vihasena, ärevil või hirmul
 • Lülitad end maailmast välja või eemaldud
 • Kasutad kaassõltuvaid käitumismustreid
 • Sul on meeleolu kõikumised ja muutused
 • Sa ei suuda keskenduda ega hoida fookust
 • Sa unustad tihti
 • Oled masenduses ja elurõõmuta
 • Koged pikaajalist depresiooni või ärevushäireid
 • Ei suuda tunda ennast suurema osa ajast päevas hästi.

  Lisaks neile võivad teil esineda ka sellised füüsilised sümptomid nagu:

  • Kroonilised lihasvalud
  • Iiveldus või kõhuvalu
  • Ärritatud soolestik või kroonilised seedeprobleemid
  • Külmad käed ja jalad
  • Ebaregulaarne hingamine
  • Südame löögisageduse häired
  • Kõrge vererõhk
  • Õhupuudus
  • Higised peopesad
  • Väsimus ja pidev jõuetus
  • Hormoonide talitlushäired
  • Kehv immuunsüsteem
  • Autoimmunhaigused
  • Enamikul närvisüsteemi düsregulatsiooni juhtudest on tavapärased toimingud, nagu magamine ja söömine samuti häiritud.

  Närvisüsteemi restardi kasulikkus?

  Kogu keha närvisüsteemi lähtestamise eelised
  Peale vähenenud stressitaseme ja optimaalse kehalise toimimise pakub rahulik närvisüsteem ka muid atraktiivseid eeliseid. Mõned neist on:

  • Paranenud uni
  • Parem seedimine ja söögiisu
  • Parem ajufunktsioon
  • Pikem tähelepanuvõime
  • Vähem äravust ja suurem stressitaluvus
  • Normaalne vererõhk
  • Paranenud emotsionaalne tervis
  • Vähendatud risk haigestuda ja tugevam immunsüsteem
  • Pearem vastupanu kroonilistele haigustele
  • Parem jõudlus tööl ja kodus

  Teie närvisüsteem on paindlik ja loodud igapäevaste stressiteguritega hõlpsalt toime tulema. Närvisüsteemi korrast äraminek nõuab palju, kuid kui see juhtub, võivad need lähtestamisteraapiad aidata teil oma keha ja vaimu tasakaalus hoida.

  Regulaarsed lähtestamisteraapiad võivad vähendada stressi ja parandada teie elukvaliteeti. Kui teie sümptomid on liiga kurnavad, on kõige parem otsida abi kvalifitseeritud terapeudilt, kes oskab hinnata teie elustiilis levinud stressitegureid ja soovitada tõhusaid viise nende vastu võitlemiseks. Järjepideva harjutamisega saate kiiresti taastada tasakaalu oma düsreguleeritud närvisüsteemis.

   Loo endale igapäevane ruum, mida vajad selleks, et olla kohalolus, reguleritud, taastuv ja autentne oma emotsioonide ning mõtetega.

   See on üsna tavaline tunne, et me ei suuda kontrollida oma reaktsioone, kui oleme stressis ja maha laadimata.

    Lapsed kaklevad, sa kiristad esimesed 10 korda hambaid ja siis plahvatad.

   Isegi kui lubasid endale, et täna nii ei lähe ja teen paremini kui eile – läheb ikka vanaviisi.

   Väldid raskeid vestlusi inimestega, kartes sattuda lahkarvamustesse.

   Tunned, et ärevus tõuseb ja ei suuda seda kuidagi peatada.

   Hüppad inimeste vahele, püüdes lahendada igat järgmist vaidlust, enne kui nad on isegi tülitsema hakanud!

   Tead, et soovid reageerida teisiti, aga välja kukub nii nagu alati.

   Tead mida tahad öelda, kuid nendel stressirohketel hetkedel reageerid teisiti ja suust tuleb välja hoopis midagi muud.

   Ei suuda püsivalt mingeid mustreid oma elus ära muuta.

   Tahe, soov, motivatsioon, impulsid ja kavatsus ei jookse kuidagi joonduses Sinu suuremate eesmärkidega.

   Hinga nüüd sügavalt sisse….

   Sinu igapäevane reaalsus VÕIB tegelikult olla täiesti teistsugune.

   Koolitusel õpetame mis vabastab harjumuspärased stressireaktsioonid aja jooksul õrnalt, mis võimaldab meil elada rohkem avatult, kavatsustest lähtuvalt, rohkem kohalolekust ja rahulolevamalt.

   “Karjuja” võitlusreaktsiooni tuleb tunda, tunnustada ja seejärel ohutult ja integreeritud viisil maandada, luues sisemist ruumi erinevalt reageerimiseks.

   “Kihutaja” tuleb juhatada lõpuks praegusesse hetke. Siin mõistavad nad, et neil pole vaja millegi eest põgeneda, ja nad uputavad kogu oma olemuse oma igavesesse parasümpaatilisesse kohalolekusse.

   „Vältija” tuleb suunata end õrnalt tagasi liikumisse. Astuda ühendusse välismaailmaga ja õppida ennast tundama. Seejärel hakkab ta lõpuks kuulama ka enda intuitsiooni. Nii kasvab usaldus igal sammul, mida ta nüüd on valmis ka astuma.

   “Hauduja” võtab vastutuse teistelt tagasi endale ja pühendub iseendale, mis tähendab, et nad saavad lõpuks aru, kus nende vastutus algab ja lõpeb.

   „Minestaja” viib oma füüsilise keha stressist välja ning tema aju hakkab taastama olulisi momente tema elus, millest saavad meeldivad mälestused mitte kannatuste vältimise labürint.

   Vabastage stress, mis põhjustab autoimmuun probleeme ja algatage kehas enesetervendamine kasutades teaduslikult dokumenteeritud ja tõestatud närvisüsteemi regulatsiooni meetodeid.

   Täiustatud stressijuhtimine algab närvisüsteemi reguleerimisest, mis varustab meid tõhusate vahenditega stressi juhtimiseks. Teil väheneb ärevuse ja ülekoormatuse tase, samuti suureneb igapäevaste stressiteguritega toimetulemise võime.

   Närvisüsteemi restardid hajutavad ajapikku hirmu, ärevuse ja keha traumaatilise kogemuse mälu. Närvisüsteemi restardid saavad otseselt mõjutada meie ajus olevaid ühendusi ja õpetavad järk järgult uusi ja tervislikke ühendusi mis lagundavad järjest kurnavaid käitumismustreid.

   Kui taastada ühendus oma kehaga, tugevdada oma meeli, õppida enda sees toimuvat tundma, orienteeruma erinevates olukordades ja saavutada uusi leitud tervislikke tavasid, mis toetavad teie närvisüsteemi reguleerimist tervendame ennast seest väljapoole, mis on PÜSIV!

   Närvisüsteemi restardid suurendavad meie emotsionaalset vastupidavust. Õppides oma närvisüsteemi reguleerima, omandate võime keerulisemate emotsioonidega kergemini navigeerida. Te arendate vastupidavust ja kohanemisvõimet, mis võimaldab teil reageerida elu tõusule ja mõõnadele tasakaalustatumalt ja jõulisemalt.

   Närvisüsteemi restardid hajutavad hirmu, ärevuse ja keha traumaatilise kogemuse mälu. Need mõjutavad otseselt meie ajus olevaid ühendusi ja õpetavad järk järgult uusi ja tervislikke ühendusi mis lagundavad järjest meie vaimseid ja füüsilisi süsteeme kurnavaid käitumismustreid.

   Närvisüsteemi reguleerides saate juurde elujõudu, suurendate stressi ja pinge talumist (ole aus sellega, et see ei kao ära), parandate vanu haavu, tasakaalustame keha energiasüsteeme ja anname kehale võimaluse taastuda kiiremini pikaleveninud haigustest, mis loob kogu teie elus tervislikumad kogemused ja suhted.

   Närvisüsteemi restart on ideaalne täiendus teie praegustele tegevustele ja see võimaldab teil pääseda rohkem ligi iseendale ja muuta kõik tegevused läbipaistvamaks. Tänu sellele saate selgemini liikuda oma soovitud tulemuste poole, kuna te pole enam sõltuv ega piiratud oma närvisüsteemi seisundist.

   Meie kehad on väga targad ja kui me anname endale loa sellesse tarkusesse laskuda, on tervenemine meile kättesaadav  kõige sügavamal tasandil.

   Kursuse sisu

   1. PÄEV - NÄRVISÜSTEEMI TAASKÄIVITAMISE ABC
   2. PÄEV - KEHA STRESSI VASTUSTE BIOLOOGIA
   3. PÄEV ELUTERVE VAATLUS JA ORIENTEERIMINE
   4. PÄEV - NÄRVISÜSTEEMI SKÄNNIMINE
   5. PÄEV - MEELED JA TUNDED
   6. PÄEV - INTEGRATSIOON
   7. PÄEV - ENESEHOITUS JA VÕIMEKUSE KASVATAMINE
   8. PÄEV - JÄRGNE OMA SISETUNDELE
   9. PÄEV - JUHENDATUD TERVENEMINE
   10. PÄEV - MAANDAMINE
   11. PÄEV - INTEGRATSIOON
   12. PÄEV - PENDULATSIOON
   13. PÄEV - NÄRVISÜSTEEMI HÄÄLESTAMINE
   14. PÄEV - ENESEREGULATSIOON
   15. PÄEV - TERVISLIKUD HARJUMUSED
   16. PÄEV - INTEGRATSIOON
   17. PÄEV - NEUROPLASTILISUS
   18. PÄEV - MAANDAMINE
   19. PÄEV - ÄREVUSE TEHNIKAD
   20. PÄEV - SISEMISED RESSURSID
   21. PÄEV - INTEGRATSIOON

   BOONUS

   22. PÄEV - ÜHENDUS ENDA JA TEISTEGA
   23. PÄEV - ADAPTIIVSED ELLÜJÄÄMISE STIILID
   24. PÄEV - EMOTSIONAALSETE PINGETE MAANDAMINE
   25. PÄEV - TEADVUSE INTEGRATSIOON
   26. PÄEV - TRIGGERID JA NENDE MUUTMINE
   27. PÄEV - TOITUMINE
   28. PÄEV - KOKKUVÕTE JA INTEGRATSIOON

   Koolitajast

   Grete.Edith on pühendanud oma elu vaimsele tervisele, kuna teda painas juba noorena küsimus, miks inimesed niimoodi käituvad. Vastuste saamiseks hakkas ta kvalifitseerima ennast teraapia, hingamistöö ja viimasena traumade läbi töötamise alal. Tänu oma ärevushäirete avaldumisele viis elu ta otsima vastuseid, kuidas närvisüsteem uuesti ümber õpetada nii, et terve elu ei pea tablettide peal elama ja rahusteid krõbistama. Proovides läbi liiga palju muid asju sai ta endale viimaks kinnitust, et meie keha toimib väga primitiivselt ning, et seda on võimalik ümber häkkida ja hääletsada kindlate harjutustega. Kui oma tegemistes olla piisavalt püsiv, hakkasid ka muutused ennast näitama. Täna käib ta oma perega teadliku elu teed. Närvisüsteemi reguleerimine andis mulle tagasi vabaduse elada mitte ellu jääda. Sellest inspireerituna ma soovin jagada oma teadmisi nendega, kes samuti otsivad oma keha jaoks püsivamaid lahendusi.

   Kuigi meie eesmärk ei ole seada piiranguid kellegi isiklikule valikule osaleda 21-päevase närvisüsteemi häälestamise koolitusel ennast harival ja kogemuslikul eesmärgil, siis palun pidage meeles, et see kursus ei pruugi sobida inimestele, kes puutub kokku alljärgnevaga:

   See koolitus ei pruugi olla kõige toetavam neile, kes ei suuda praegusel hetkel füüsilistel, vaimsetel või emotsionaalsetel põhjustel iseseisvalt tegutseda ja otsuseid vastu võtta.

   See koolitus ei ole mõeldud neile, kes ei saa, ei suuda või ei taha iseendaga tööd teha vaid pigem loodavad, et teised teevad või isegi peavad seda tema eest tegema.

   See koolitus ei sobi neile, kes otsivad arsti, ravimeid või diagnoosi. Kursus ei paku individuaalset, meditsiinilist või psühholoogilist abi. 

   See koolitus ei sobi neile, kes otsivad kiireid lahendusi soovimata ise pühendada ennast püsivatesse muutustesse.

   See koolitus ei ole neile, kellele ei meeldi vaimsed, somaatilised, füüsilised ja hingamist sisaldavad praktikad ja harjutused.

   Kui sul on diagnoositud raske ja pikaajaline psüühiline häire, isiksusehäire või sa koged aktiivselt enesetapumõtteid, enesetapukatseid, ainete kuritarvitamist või sul on aktiivne sõltuvushäire, siis palun pöördu abi saamiseks vaimse tervise keskusesse.

   KKK

   Kas see on eelduseks, et osaleda teistel koolitustel, töötubades või teraapias?

   21-päevane närvisüsteemi restart on sissejuhatav koolitus ning alates 1.jaanurist.2024 kõigile minu praegustele ja tulevatstele klientide KOHTUSTUSLIK, kuna see hõlmab endas närvisüsteemi põhiõpetust ja neurosensoorseid praktikaid, mida vastasel juhul õpetan uuele inimesele tundide viisi ennem, kui saame nö. asja juurde asuda.

   Närvisüsteemi muutuse mõjud tulenevad tavaliselt kõige paremini esile järjekindlast praktiseerimisest ja integreerimisest igapäevaellu. Selle õppimise ja lõimumise toetamiseks on enamik SELLE koolituse peatükke tahtlikult lühikesed ja väga konktreetsed.

   Kas see restart on ainus asi, mida vajan oma närvisüsteemi reguleerimiseks ja varasemate traumade tervendamiseks?

   See koolitus on suurepärane lähtepunkt Sinu närvisüsteemi tervendamiseks ja see loob vundamentaalse aluse, et liikuda edasi sügavamatesse kihtidesse. Võta seda kui olulist hüppelauda, et jõuda millise iganes teraapilise väljundiga järgmisele tasemele. Seega iga inimene peab õppima tervenemise teekonnal selgeks enseregulatsiooni, vastasel juhul võid sa saada traumade läbitöötamisel rohkem traumeeritud selle asemel, et tervenda.

   Kas iga päev 21 päeva jooksul tuleb uus harjutus või praktika?

   Ei. Ja see on seetõttu, et kordamine ja integreerimine on programmi ülesehituse kõige olulisem ja vajalik osa. Nii nagu te ei läheks 21 päeva järjest iga päev terapeudi vastuvõtule, on meie õrnale närvisüsteemi jaoks liiga palju, kui ta peab läbima 21 päeva jooksul iga päev uue praktika. Puhkamine, lõimumine ja kordamine, aga ka aeg järele jõudmiseks, kui oled maha jäänud, on kõik närvisüsteemi tervenemise olulised elemendid ja seetõttu on need programmi sisse ehitatud.

   Millal ja kus toimub OTSE veebikohtumine?

   Veebikohtumine toimub Zoom vahendusel, kord nädalas esmaspäeviti kell 18:00. Korduse link saadetakse kõikidele osalejatele peale otseülekande lõppu ja jääb järelevaadatavaks kuni kursuse lõpuni.

   Kas mul on juurdepääs materjalile igavesti?

   JAH. Senikaua kuni videokoolitus oHingeteadvuses aktiivne.  Kui peame oma saidil hooldustöid tegema või mõne veebilehe maha võtma, teavitame teid sellest, et saaksite kõikidele materjalidele uutel tingimustel ligipääsu.

   Kas materjalid on allalaaditavad?

   Ei, aga kõikidele materjalidele on ligipääs Hingeteadvuse kodulehel parooliga kaitstud alal ja neid saab iga ajal uuesti vaadata ja läbi teha.

   Kui palju aega sellele koolituse läbitöötamiseks võib kuluda?

   Inimesed töötavad asju läbi erineva kiirusega, kuid video, sisu lugemisele, harjutuste ja praktikate läbimisele võib kuluda 15-30 minutit päevas, kuna inimesed on tõepoolest väga erineva tempoga.

   Boonusena kaasatud päevad on pikemad ja võivad ulatuda kuni 40 minutini.  Nendel päevadel, mil EI OLE värsket uut sisu, pakun teile tutvumiseks ressursse, et teil oleks, mille üle mõtiskleda, ning annan selle aja ka eelmiste videokoolituste järele jõudmiseks või kordamiseks.

   Milline on tagasimaksepoliitika?

   Kuna tegemist on digitaalse tootega ja me ei saa kontrollida, kuidas te olete kasutanud koolituse sisu, siis me ei saa teie pretensioonidele vastata. Vastavalt eelnimetatule ei maksta raha tagasi. Tagasimaksepoliitika leiate meie kodulehelt.